30
Čikagos „Bulls“ – Oklando „Warriors“ (nuotr. SCANPIX)

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį NBA lygoje pergales iškovojo Čikagos „Bulls“ ir Fynikso „Suns“ komandos. Čikagos ekipa ant menčių paguldė vieną pirmenybių favoričių – Oklando „Warriors“.

30

„Splash Brothers“ – 3 tritaškiai iš 22

„Bulls“ namie laimėjo 94:87.

Čikagos ekipa antrojo kėlinio pradžioje atsiliko 21:30 (14 minutė). Skirtumą iki pertraukos pavyko aptirpdyti – 47:51.

Trečiojo kėlinio pradžioje po Klaipėdos „Neptūno“ aukštaūgio Jerai Granto brolio Jeriano Granto tritaškio „Bulls“ persvėrė rezultatą (59:58, 28 min.).

Čikagos krepšininkai ilgą laiką turėjo nežymią persvarą. Tiesa, likus nepilnoms šešioms minutėms, Davidas Westas išvedė svečius į priekį (85:84).

Rezultatas ilgą laiką nesikeitė, kol galiausiai „Bulls“susigrąžino persvarą, vis tolo ir laimėjo.

Prastas vakaras vakaras buvo „Splash Brothers“. Oklando snaiperiai pataikė 15 metimų iš 49 (3 tritaškiai iš 22).

Nepaisant to, abu buvo rezultatyviausi komandoje. Stephanas Curry surinko 23 taškus (10/27 metimų, 2/11 trit., 6 atkovoti ir 5 perimti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai), Klay Thompsonas – 13 (5/22 met., 1/11 trit.), Draymondas Greenas – 12 (8 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Bulls“ pergalės kalvis – Jimmy Butleris. Jis pelnė 22 taškus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius. Dvibubą dublį surinko Bobby Portisas – 17 taškų, 13 atkovotų kamuolių.

„Bulls“ (31 pergalė / 30 pralaimėjimų) Rytų konferencijoje šešta. „Warriors“ (50/11) pirmauja Vakarų konferencijoje ir yra vienintelė vietą atkrintamosiose užsitikrinusi lygos ekipa.

„Suns“ pranašumą įrodė ketvirtajame kėlinyje

Gerokai rezultatyvesnėse nakties rungtynėse „Suns“ 120:103 savo aikštėje pranoko Šarlotės „Hornets“.

Svečiai 7-ąją minutę po šešių iš eilės prancūzo Nicolas Batumo taškų pirmavo 23:13.

„Hornets“ pranašumu džiaugėsi iki 20-osios minutės, kai Fyniko krepšininkai rezultatą išlygino (50:50).

Šarlotės ekipa trečiajame kėlinyje dar laikėsi (88:90, 36 min.), bet ketvirtajame „Suns“ tik didino persvarą ir laimėjo.

Nugalėtojai daug taikliau atakavo – tikslą pasiekė 59,7 procento metimų prieš 39,3. „Suns“ atliko ir daugiau rezultatyvių perdavimų – atitinkamai 30 ir 19.

„Suns“ 17 taškų pelnė Marquese’as Chrissas (6/9 met., 3/4 trit.), po 16 – Alanas Williamsas (12 atk. kam., 7/9 met.), TJ Warrenas (8 atk. kam., 8/11 met.) ir Leandro Barbosa (7/11 met.), 15 – Devinas Bookeris (9 rez. perd., 6 atk. kam.), 14 – Ericas Bledsoe (7 rez. perd.).

„Hornets“ gretose rezultatyviausias buvo Kemba Walkeris (26 taškai, 10/24 met., 8 rez. perd.). 19 taškų surinko Marvinas Williamsas (5/9 met., 3/3 trit.).