29
Niujorko „Knicks“ – Toronto „Raptors“ (nuotr. SCANPIX)

NBA lygoje naktį iš pirmadienio įvyko dar viena lietuviška akistata. Niujorke susigrūmė Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas „Knicks“ ir Jono Valančiūno Toronto „Raptors“. Rungtynių pabaiga sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

29

Ir vis tik sėkmė šypsojosi Kanados ekipai, kuri laimėjo 92:91 (21:25, 19:28, 23:14, 29:24) ir tik po DeMaro DeRozano metimo tiksint paskutinėms ketvirtojo kėlinio sekundėms.

Iš viso „Raptors“ lyderis surinko 37 taškus, o lemiamame epizode jis liko vienas prieš vieną žaisti su Derricku Rose`u, tačiau ilgai kamuolį driblingavęs „Raports“ herojus susikūrė erdvės metimui ir jį pataikė.

Deja, tačiau abu lietuviai lemiamomis akimirkomis sėdėjo ant suolo. Jonas Valančiūnas išvis nežaidė ketvirtajame kėlinyje, o Mindaugas Kuzminskas ant parketo buvo pasirodęs tik pirmajame kėlinyje, tačiau tada sėdo ilgam.

Per 19 minučių JV sutrinko 10 taškų (4/4 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, kartą blokavo metimą, triskart suklydo ir gavo 4 asmenines pražangas.

Apmaudu, kad vos atvykę „Raptors“ naujokai Serge`as Ibaka ir PJ Tuckeris jau eliminavo lietuvį iš ekipos starto penketo ir taip apkarpė minučių skaičių.

Mindaugas Kuzminskas per 1 minutę spėjo kartą netaikliai atakuoti krepšį ir prasižengti.

Niujorko komandoje rezultatyviausias buvo 24 taškus pelnęs Carmelo Anthony (9/26 met.), po 16 surinko Courtney Lee ir Derrickas Rose`as.

Po pergalės „Raptors“ rytų konferencijoje pakilo į trečiąją vietą, o „Knicks“ žengia dvylikti ir nuo atkrintamųjų varžybų ribos atsilieka 4 laimėjimais.