Antradienį Čempionų lygoje tęsėsi aštuntfinalio kovos. Šįkart abiejuose mačuose išsiveržė įvarčių vulkanai. Dažniau gynybinį futbolą žaidžiantis Madrido „Atletico“ net 4:2 suvarpė Lėverkuzeno „Bayer“, o į dukart atsilikinėjęs „Manchester City“ net 5:3 palaužė „Monaco“ klubą.

Lėverkuzene „Bayer“ sirgalius greitai nutildė Madrido „Atletico“ aistruolių tribūna. 17-ąją minutę Saulis puikiai užsuko kamuolį į vartų kampą ir išvedė svečius į priekį. Smūgis priminė A. Robeno mėgstamus „suktukus“ kaire koja.

Skylėta it rėtis „Bayer“ gynyba antrą kartą sudorota buvo 25-ąją minutę, kai Gameiro nepagailėjo kamuolio į greitą ataką prisijungusiam Antoine Griezmannui, o šis kamuolį į tinklą pasiuntė nuo skersinio.

Nors tas pats prancūzas urėjo ir dar vieną progą greitos atakos metu, tąkart vokiečių vartus gelbėjo vartininkas Berndas Leno. Pirmasis kėlinys baigėsi „Atletico“ pirmaujant 0:2.

Iš karto po pertraukos rezultatą sušvelnino Karimas Bellarabi, tačiau jau 58-ąją minutę Alexanderis Dragovičius kvailai baudos aikštelėje pargriovė Keviną Gameiro, kuris jau po minutės pats realizavo 11 metrų baudinį.

68-ąją minutę ketvirtąjį įvartį mušė „Atletico“, tačiau šįkart – į savo vartus. Vartininkas pamušė kamuolį į Stefano Savičiaus koją ir rezultatas tapo 3:2.

„Bayer“ ekipa prispaudė „rojiblancos“ prie jų pačių vartų ir vos neišlygino rezultatą, tačiau iš krašto kamuolį gavęs Fernando Torresas, kuris aikštėje pasirodė po keitimo, pelnė jau ketvirtąjį „Atletico“ įvartį.

Kitame stadione taip pat lijo įvarčiais. Mančesteryje „City“ ekipa priėmė „Monaco“ klubą. Pirmieji ten pasižymėjo šeimininkai, kai 26-ąją minutę mušė Raheemas Sterlingas.

Tačiau džiaugsmingos nuotaikos „Etihad“ stadione netruko ilgai. 32-ąją minutę Radamelis Falcao rezultatą išlygino, o Kylianas Mbappe Lottinas 40-ąją minutę jau išvedė Prancūzijos ekipą į priekį. Po dviejų kėlinių 1:2 pirmavo „Monaco“.

Po pertraukos jau 50-ąją minutę Radamelis Falcao turėjo progą skirtumą padidinti, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio. Tuomet apie save priminė Sergio Aguero, kuris 58-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir atstatė pusiausvyrą.

11 metrų baudinio prieš tai nerealizavęs R. Falcao atsigriebė 61-ąją minutę ir vėl išvedė „Monaco“ į priekį. Vis tik „Man City“ nutarė parodyti, kas yra šeimininkai: Sergio Aguero 71-ąją minutę mušė savo antrąjį įvartį ir rezultatą išlygino, o Johnas Stonesas 77-ąją minutę išvedė „miestiečius“ į priekį.

Lyg to būtų negana, „City“ 80-ąją minutę mušė penktąkart ir jau pirmavo dviejų įvarčių persvara. Pasižymėjo Leroy`us Sane.