Domantas Sabonis prieš pat šventes blykstelėjo ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, Russellas Westbrookas atliko dar vieną trigubą dublį ir Oklahomos „Thunder“ šventė pergalę. Ji svečiuose 117:112 (25:28, 33:26, 30:25, 29:33) įveikė Bostono „Celtics“ (17/13) krepšininkus.

D.Sabonis pelnė pirmuosius šešis komandos taškus ir vien pirmoje mačo pusėje įmetė 17 taškų - vien tai buvo rezultatyviausias sezono pasirodymas. Jis tada pataikė visus septynis metimus, iš kurių trys taiklūs tritaškiai.

Ankstesnis puolėjo rezultatyvumo rekordas buvo 15 taškų. Paskutiniame ketvirtyje D.Sabonis žaidė paskutines šešias minutes, bet per jas tik kartą metė į krepšį ir metė pro šalį. Krepšininkas iš viso per 25 minutes įmetė 20 taškų (4/5 dvit., 4/6 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, bet po kartą suklydo ir prasižengė.

„Westbrookas kėlė labai daug problemų, mes palikome laisvus kitus vyrukus ir jie pataikė savo metimus“, - sakė „Celtics“ puolėjas Amiras Johnsonas. Tuo tarpu R.Westbrookas įmetė 45 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Tai 14-asis gynėjo trigubas dublis. Jis vien paskutiniame ketvirtyje surinko 18 taškų.

Aštuonis taškus paeiliui įmetė per laimėtą atkarpą 10-0, kurio dėka „Thunder“ keturių taškų deficitą pavertė šešių taškų persvarą Likus žaisti 18 sekundžių jis realizavo abu baudos metimus, padidino persvarą iki septynių taškų ir taip įtvirtino „Thunder“ pergalę. Krepšininkas pirmųjų taškų nepelnė iki antrojo kėlinio vidurio. Pirmą kartą „Thunder“ komandoje šį sezoną trys krepšininkai pelnė bent 20 taškų. Tiek pat kiek D.Sabonis dar įmetė Enesas Kanteris.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 45 (8/18 dvit., 5/7 trit., 14/16 baud., 11 atk. kam., 11 rez. perd.), Domantas Sabonis ir Enesas Kanteris po 20, Stevenas Adamsas 8 (11 atk. kam.), Andre Robersonas 5.

„Celtics“: Isaiahas Thomasas 34 (10/14 dvit., 2/8 trit., 8/9 baud., 10 rez. perd.), Alas Horfordas 23, Amiras Johnsonas 17, Avery Bradley 16, Marcusas Smartas 7.