Latvijos sostinėje Rygoje įvyko irklavimo treniruokliais „Concept 2“ pusės maratono (21,097 km) varžybos, kuriose įspūdingai pasirodęs Rio de Žaneiro olimpinis vicečempionas Saulius Ritteris pagerino pasaulio rekordą.

Lietuvis distanciją įveikė per 1 val. 10 min. 14,4 sek. ir vokiečiui Benjaminui Reuteriui priklausiusį geriausią planetos rezultatą pagerino 32,8 sek. Antrąją vietą Rygoje užėmęs latvis Dairis Adamaitis finišavo per 1 val. 12 min. 10,3 sek.

Moterų varžybose jėgas išbandė olimpinio bronzos medalio laimėtoja Milda Valčiukaitė. Ji distanciją įveikė per 1 val. 26 min. 15,2 sek. ir užėmė 3-ąją vietą. Varžybų nugalėtoja tapusi latvė Elza Gulbė tai atliko per 1 val. 23 min. 44,3 sek.