16
Domantas Sabonis (nuotr. SCANPIX)

„Oklahoma City Thunder“ neklysta iš sėkmės kelio. Pirmadienį Atlantoje po dviejų permainingų kėlinių „Thunder“ perėmė iniciatyvą ir jos nepaleido iki rungtynių pabaigos – 102:99 nugalėjo „Hawks“ ir šventė jau šeštą pergalę iš eilės. Domantas Sabonis svaidė tritaškius pro šalį, tačiau atliko aikštėje daug naudingo darbo.

16

Starto penkete rungtynes pradėjęs Domantas Sabonis nugalėtojams per 19 minučių pelnė 4 taškus (2/2 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, kartą suklydo ir keturiskart prasižengė.

Neabejotinai rungtynių didvyriu tapo jau šeštą trigubą dublį surinkęs Russellas Westbrookas – per 33 minutes pelnė 32 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. 14 taškų surinko įspūdingai per Dwightą Howardą įdėjęs Victoras Oladipo, 12 – Stevenas Adamas.

Aikštės šeimininkų komandoje rezultatyviausias buvo Paulas Millsapas su 24 taškais, o D. Howardo sąskaitoje vos 6 taškai ir 7 atkovoti kamuoliai.

Kitas rungtynes „Thunder“ žais penktadienį namie su „Rockets“ krepšininkais.