Puolėjas iš Velso Garethas Bale‘as jau pirmąją minutę nuginklavo Varšuvos „Legia“ vartininką ir tapo greičiausio Madrido „Real“ įvarčio Čempionų lygoje autoriumi. Visa tai futbolininkas atliko itin stilingai.

Neseniai sutartį su karališkuoju ispanų klubu iki 2022 metų pratęsęs ir geriausiai apmokamu pasaulyje futbolininku tapęs G. Bale‘as įvartį pelnė 57 sekundę UEFA Čemponų lygos rungtynėse su „Legia“, vykusiose už uždarų durų.

„Real“ vos neprisižaidė, kai išsiveržę į priekį 2:0 praleido tris lenkų įvarčius ir likus žaisti 7 minutes iki rungtynių pabaigos galvojo, kaip išplėšti bent lygiąsias. Tai Madrido ekipai pavyko po Mateo Kovačičiaus įvarčio. Rezultatas – 3:3.

Vis dar savo vietos aikštėje neranda ir didesnį kritikų pasipiktinimą kelia Cristiano Ronaldo. Įvarčių nepelnantis ir blankiai rungtyniaujantis puolėjas pasižymėjo tik tuo, kad atliko galva rezultatyvų perdavimą G. Bale‘ui. Daugiau jam belieka tik skėsčioti rankomis iš apmaudo.