Futbolo legenda Francesco Totti nesiruošia sustoti. Po keitimo aikštėje pasirodęs italas sugebėjo nulemti savo komandos pergalę, nors iki jo pasirodymo aikštėje, „Roma” pralaiminėjo.

46-ąją minutę, kai 39-rių F. Totti žengė į aikštę, varžovė „Sampdoria” pirmavo 2:1. Tačiau veteranui prireikė vos 15-kos minučių, kad atliktų rezulatyvų perdavimą Edinui Džeko, kuris išlygino rezultatą.

Maža to, veteranas jau trečiąją pridėto laiko minutę pats įkalė įvartį ir išplėšė savo komandai pergalę 3:2, įrodydamas, kad amžius ne visada yra riba. Triumfuodamas puolėjas nusiėmė marškinėlius ir buvo nubaustas geltona kortele.

Dar už dviejų minučių rungtynių arbitras paskelbė rungtynių pabaigą.