21
Usainas Boltas laimi 200 metrų bėgimą (nuotr. SCANPIX)

Nesulaikomas: dar vienas Usaino Bolto auksas Rio de Žaneire

Ar pasieks „trigubą trejetą“? Balsavimas

Usainas Boltas toliau siautėja. Šįkart jis laimėjo 200 metrų rungties finalą ir iškovojo jau 8-ąjį savo olimpinį auksą bei išsaugojo viltis pasiekti išvajotą „trigubą trejetą“.

21

Jamaikietis distanciją įveikė per 19,78 sek. ir aplenkė antroje vietoje likusį kanadietį Andre de Grasse bei prancūzą Christophe Lemaitre.

29-rių atletas šiose žaidynėse jau laimėjo ir 100 metrų finalą, o trečiąjį titulą bandys iškovoti naktį iš penktadienio į šeštadienį Lietuvos laiku, kai rungsis 4x100 metrų distancijos finale.

Bėgikas taikosi į įspūdingą pasiekimą, vadinamą „trigubu trejetu“. Tai reiškia tris aukso medalius per tris olimpines žaidynes 100, 200 ir 4x100 metrų rungtyse.

Taip pat sportininkas patvirtino, kad karjerą baigs po 2017-ųjų pasaulio lengvosios atletikos čempionato. Iki šiol olimpiadoje U. Boltas laimėjo visus 8 finalus, kuriuose dalyvavo.

„Nebuvau patenkintas laiku švieslentėje, kai kirtau liniją, tačiau esu patenkintas, kad laimėjau medalį, tai – pagrindinis tikslas“, – „bbc.com“ cituoja bėgiką.

Taip pat U. Boltas pridėjo: „Ką dar turiu padaryti, kad įrodyčiau, kad esu geriausias? Bandau būti tarp tokių, kaip Ali ir Pele.“