Lietuvos rinktinė: šįvakar prie komandos prisideda Domantas Sabonis

Rio de Žaneiro olimpiadai besirengianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė šįvakar Klaipėdoje egzaminuos Tuniso nacionalinę ekipą. Ketvirtadienį atvykusių Manto Kalniečio ir Pauliaus Jankūno veikiausiai dar neišvysime, tačiau Jonas Kazlauskas daugiau laiko aikštėje pasirengęs duoti ne tik debiutantams.

Tai bus jau antrosios Lietuvos krepšinio rinktinės kontrolinės rungtynės pasirengimo cikle. Pirmąsias prieš pora dienų lietuviai triuškinamai laimėjo įveikdami Naujosios Zelandijos atstovus 88:58. Prieš penktadienio rungtynes po rytinės treniruotės kalbėjęs Gintaras Krapikas gyrė debiutantus.

Lietuvos krepšininkai sutrypė Naująją Zelandiją (nuotr. Fotodiena.lt)

„Debiutantai pasirodė tikrai neblogai. Norėtųsi, kad šiandien jie tai pakartotų, žaidimas būtų stabilus ir jie patvirtintų dar kartą, kad toks geras žaidimas nebuvo atsitiktinumas. Jie neblogos sportinės formos ir pasirengę padėti komandai“, - kalbėjo J. Kazlausko asistentas.

REKLAMA

Anot jo, Renaldo Seibučio galimybės treneriams žinomos, bet jam reikia taip pat įeiti į rungtynių ritmą – jis gaus daugiau minučių rungtynėse su Tunise.

Paulius Jankūnas ir Mantas Kalnietis jau darbuojasi. Iš oro uosto šįvakar Domantas Sabonis tiesiai atvyks pažiūrėti rungtynių, Jonas Valančiūnas nuo liepos pirmos dienos taip pat oficialiai gali prisidėti prie rinktinės. Išskyrus Joną Mačiulį ir kol kas Donatą Motiejūną turėsime beveik visą sudėtį ir galėsime ruoštis visavertiškai“, - tvirtino G. Krapikas.

Visiems rūpėjo sužinoti, kokios priežastys privertė Adą Juškevičių atsisveikinti su Vilniaus „Lietuvos rytu“. Gynėjas patikino, kad tai nebuvo trenerio Tomo Pačėso kaltė, o kito klubo jis dairysis užsienyje.

„Neišėjo sutarti dėl ilgalaikio bendradarbiavimo su komanda. Todėl ir išėjau. Galvojau liksiu Vilniuje. Trenerį Tomą Pačėsą gerbiu, gerai sutariau, tikrai ne dėl jo. Norėjau sutarties ilgiau nei metams. Apie naują komandą negalvoju, visis mintys su rinktine. Greičiausiai, kad Lietuvoje neliksiu“, - sakė jis.

Tuo tarpu Renaldas Seibutis atskleidė, kad jau turi sutartį su Kauno „Žalgiriu“. Gynėjas teigė, kad vėliau prisidedantys krepšininkai prie rinktinės – ne bėda: „Dar tik pradžia viso pasirengimo, tai užduotys paprastos – gerinti susikalbėjimą. Nėra pagrindinių žaidėjų, bet ne pirmus metus jie rinktinėje, Jono Kazlausko sistemoje, tai nemanau, kad jiems sunku bus įsilieti.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų