Ispanijos čempionatą laimėjusi „Barcelona“ iškovojo ir šalies taurę. Įtemptame finale katalonai po pratęsimo 2:0 nugalėjo „Sevilla“ ekipą.

Europos taurę prieš keturias dienas iškovojusi Sevilijos komanda tik po pratęsimo nusileido Barselonai.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių. 36-ąją minutę už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo išvarytas „Barcelona“ klubo vidurio gynėjas Javieras Mascherano.

Raudoną kortelę prieš save 92-ąją minutę išvydo ir „Sevilla“ žaidėjas E. Banega, kuris tiesiog nušienavo į puolimą išbėgusį ir beveik vieną prieš vartininką atsidūrusį Neymarą.

97-ąją rungtynių minutę katalonai išsiveržė į priekį: po juvelyriškai tikslaus Leonelio Messi perdavimo iš aštraus kampo kamuolį į vartus pasiuntė gynėjas Jordi Alba.

Antrąją geltoną kortelę paskutinę pratęsimo minutę gavo Danielis Carrico ir Sevilijos klubas liko žaisti 9 prieš 10. Tuo pasinaudojo Katalonijos klubas. Antrąjį rezultatyvų perdavimą į savo sąskaitą įsirašė L. Messi, o kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Neymaras.

Rungtynės taip ir baigėsi. „Barcelona“ sezoną užbaigė iškovojusi abu vietinius titulus: šalies čempionatą ir Karaliaus taurę.