11
Zlatanas Ibrahimovičius (nuotr. SCANPIX)

Po pralaimėtų rungtynių Mančesteryje Zlatanas Ibrahimovičius kritikavo PSG trenerio Laurento Blanco sprendimą keisti gynybą, tačiau kumščiais po kovos sunku mojuoti – „Paris Saint-Germain“ baigė pasirodymą UEFA Čempionų lygoje, o į pusfinalį prasibrovė favorite nelaikyta „Manchester City“ komanda.

11

PSG stratego sprendimas statyti pirmajame kėlinyje gynybos grandyje tris žaidėjus – Serge‘ą Aurierą, Thiago Silvą ir Marquinhos nustebino prancūzų čempionų lyderį Z. Ibrahimovičių. Antroje rungtynių dalyje gynyboje vėl stovėjo keturi, tačiau Kevino De Bruyne'o įvartis viską pakeitė.

„Pirmame kėlinyje žaidėme pagal sistemą, kurios anksčiau nebuvo išmėginę. Buvo kaip buvo“, - nusivylęs kalbėjo Z. Ibrahimovičius. „Manchester City“ iškovojo namie pergalę 1:0 ir bendru rezultatu 3:2 iškopė į Čempionų lygos pusfinalį.

„Žaidėme geras rungtynes, - kalbėjo rungtynių didvyriu tapęs belgas. – Visi kovojo. Nesukūrėme daug progų, tačiau nusipelnėme žaisti toliau. Visko gali nutikti. PSG nebuvo lengvas varžovas. Esame pasirengę pusfinalyje žaisti su bet kuo.“