11
PSG - „Man City“ (nuotr. SCANPIX)

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį sužaistos dar dvi ketvirtfinalio rungtynės. Paryžiuje susitiko Prancūzijos čempionė PSG bei Anglijos vicečempionai, Mančesterio „City“ futbolininkai. Tuo tarpu „VfL Wolfsburg“ namuose priėmė dešimt kart Čempionų lygą laimėjusią Madrido „Real“ ekipą.

11

Paryžiaus „Saint-Germain“ 2:2 Mančesterio „City“

38' K. De Bruyne [0:1]

41' Z. Ibrahimovic [1:1]

60' A. Rabiot [2:1]

72' Fernandinho [2:2]

Komandų sudėtys:

PSG: K.Trapp; Maxwell, D.Luiz, T.Silva, S.Aurier (78' G.van der Wiel); B.Matuidi, T.Motta, A.Rabiot (78' Lucas); E.Cavani, Z.Ibrahimovic, A.Di Maria.

„Man City“: J.Hard; G.Clichy, N.Otamendi, E.Mangala, B.Sagna; Fernando, Fernandinho, D.Silva (88' W.Bony), K.De Bruyne (77' F.Delph), J.Navas; S.Aguero (90+3' A.Kolarov).

Rungtynių eiga:

Joe Hartas gelbėja komandą! 13-ąją minutę B.Sagna savo baudos aikštelėje griauna D.Luizą ir teisėjas skyria 11 m. baudinį. Baudinį mušti stojusio Z.Ibrahimovičiaus smūgį „Man City“ vartininkas sėkmingai išlaikė ir rezultatas lieka 0:0.

25-oji minutė, rezultatas vis dar 0:0, o Ibra vėl gali girebtis už galvos. Švedas išbėgo vienas prieš vieną prieš varžovų vartininką, tačiau puolėjo smūgis skriejo virš vartų ir švedas lieka neišnaudojęs dvejų puikių progų.

Įvartis! 38-ąją minutę Kevinas De Bruyne išveda svečius į priekį. Belgas kontratakos metu atliko tikslų smūgį nepalikdamas vilčių K.Trappui.

1:1!!! „Man City“ 41-ąją minutę gynyboje atlieka grubią klaidą, kokią sunkiai galima įsivaizduoti tokio lygio rungtynėse. Joe Hartas atlikdamas smūgį nuo vartų pasavo šalia stovinčiam Fernando, o pastarasis link kamuolio neskubėjo. Tuo pasinaudojo švedas Z.Ibrahimovičius ir pribėgęs prie kamuolio šį pasiuntė į tuščius vartus.

PSG priekyje! 60-ąją minutę A.Rabiot pelno antrąjį savo komandos įvartį. Po kampinio pirmą PSG smūgį J.Hartas atlaikė, tačiau arčiau atšokusio kamuolio buvęs šeimininkų saugas kamuolį pasiunčia į vartus.

2:2. Šįkart gynyboje klįsta PSG futbolininkai. Iš pradžių S.Aurier nesugebėjo išmušti kamuolio iš baudos aikštelės, o vėliau Fernandinho smūgis atsimūšė į T.Silva nuo kurio kamuolys skriejo į vartus.

Po 85-ių minučių rezultatas lieka 2:2, o žaidimo tempas po paskutinio įvarčio nukritęs.

Rungtynės baigėsi rezultatu 2:2, o visa intriga keliasi į Mančesterį.

„Vfl Wolfsburg“ 2:0 Madrido „Real“

18' R. Rodriguez [1:0]

25' M. Arnold [2:0]

„Wolfsburg“: D.Benaglio; R.Rodriguez, Dante, Naldo, Vieirinha; Luiz Gustavo, J.Guilavogui, J.Draxler, M.Arnold, Pinto; A.Schurrle.

„Real“: K.Navas; Marcelo, S.Ramos, Pepe, Danilo; T.Kroos, Casemiro, L.Modric; C.Ronaldo, K.Benzema, G.Bale.