13
„Southampton“ - „Liverpool“ (nuotr. SCANPIX)

„Premier“ lygoje sekmadienį žaidžiamos keturios 31 turo rungtynės. „St. Mary‘s“ stadione susitiko į akistata stojo „Southampton“ ir „Liverpool“ klubai. Pergalę rezultatu 3:2 (0:2) iškovojo namuose žaidę „Southampton“ futbolininkai.

13

Pirmieji įvartį pelnė „Liverpool“ futbolininkai. 17-ąją minutę įvart, pelnė Coutinho. Brazilas suklaidinio kelis šeimininkų žaidėjus bei atliko tikslų tolimą smūgį ir išvedė „raudonuosius“ į priekį. Jau po penkių minučių svečiai iš Liverpulio pelnė ir antrą įvartį. Danielis Sturridge‘as techniškai suklaidino du varžovų gynėjus ir pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Svečiai pelnė įvartį ir 35-ąją minutę, tačiau teisėjas J.Alleno smūgio metu užfiksavo nuošalė ir po pirmo kėlinio rezultatas liko 2:0 svečių naudai.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje pasikeitė kardinaliai. Jau 49-ąją minutę šeimininkai gavo progą sušvelninti atsilikimą. M.Skrtelis baudos aikštelėje neleistinai nugriovė „Southampton“ puolėją. Visgi Sadio Mane nerealizavo 11-os metrų baudinio. 64-ą minutę senegalietis ištaisė savo klaidą ir pelnė pirmąjį „Southampton“ įvartį. 83-ąją minutę šeimininkai pradėjo savo šou. Kai atrodė, kad apie pergalė nebegalima net svajoti G.Pelle ir S.Mane pelnė įvarčius vieną po kito ir išplėšė neįtikėtina pergalę prieš „Liverpool“ ekipą.

Po pergalės „Southampton“ pakilo į 7-ąją vietą ir po 31-erių rungtynių yra surinkę 47 taškus. „Liverpool“ ekipa yra sužaidę dviem rungtynėmis mažiau ir su 44 taškais tenkinasi tik 9-ąją vietą.

Mančesterio derbyje „United“ buvo pranašesni

„Etihad“ stadione susitiko dvi Mančesterio ekipos, „miestiečiai“ ir „raudonieji velniai“. Namų sienos Mančesterio „City“ ekipai nepadėjo, Manuelio Pellegrini auklėtiniai savo didžausiems varžovams nusileido rezultatu 0:1 (0:1). Vienintelį rungtynių įvartį 16-ąją minutę pelnė 18-metis Marcusas Rashfordas.

Po pergalės Mančesterio „United“ turi 50 taškų ir užima 6-tą vietą, tačiau nėra sužaidė vienerių rungtynių. „Miestiečiai“ taip pat turi vienas rungtynes atsargoje ir 51 tašku užima 4-tą vietą turnyrinėje lentelėje.