Anglijoje šeštadienį prasidėjo 26-asis „Premier“ lygos turas. Pirmieji į kovą stojo „Sunderland“ ir Mančesterio „United“ klubai.

Dėl išlikimo kovojantis „Sunderland“ futbolininkai namuose sulaukė 5-oje vietoje esančiu Mančesterio „United“ futbolininkų vizito. Nors aiškiu favoritu buvo laikomas „United“ klubas, „raudoniesiems velniams“ išsivežti pergalės nepavyko. Rungtynės baigėsi „Sunderland“ pergalė rezultatu 2:1 (1:1).

Pirmasis įvartis krito jau 3-ąją rungtynių minutę. Prie „Sunderland“ ekipos tik sausį prisijungęs tunisietis Wahbi Khaziri po baudos smūgio neįprastu smūgiu nuginklavo Mančesterio vartų sargą Davidą de Geą ir išvedė „juodąsias kates“ į priekį. Svečiai pirmo kėlinio be įvarčio nepaliko. 39-ąją minutė Anthony Martial pirmas suskubo prie baudos aikštelėje atšokusio kamuolio ir švelniu prisilietimu perkėlė varžovų vartininką.

Antrasis kėlinys priklausė „Sunderland“ klubui. Šeimininkai visą kėlinį atakavo ir laikė „United“ futbolininkus užspaustus savo aikštės pusėje. 82-ąją minutę šeimininkai galiausiai pelnė ilgai brendusį įvartį. Įvartį pelnė kitas sausį prie „Sunderland“ prisijungęs žaidėjas – Lamine Kone. Gynėjas iš DKK po kampinio smūgiu su galva kamuolį nukreipė į vartus ir antrą kartą šeimininkus išvedė į priekį.

Po pergalės „Sunderland“ futbolininkai turi 23 taškus, tačiau liko 19-oje vietoje, o nuo 17-oje vietoje esančios Niukalso „United“ ekipos atsilieka 1 tašku. Mančesterio klubas su 41 tašku liko 5-oje pozicijoje.

Londono „Chelsea“ 5:1 Niukaslo „United“

5' D. Costa [1:0]

9' Pedro [2:0]

17' Willian [3:0]

59' Pedro [4:0]

83' B. Traore [5:0]

90' A. Townsend [5:1]