Antradienį Prancūzijoje „Ligue 1“ buvo sužaistos dvejos rungtynės. Pergalėmis džiaugėsi „Monaco“ ir „Marseille“ ekipos.

„Stade Louis II“ stadione susirinkę žiūrovai pamatė tai ko ir tikėjosi. Jų palaikoma „Monaco“ ekipa namuose rezultatu 2:0 (1:0) šventė pergalė prieš 13-oje vietoje esančius „Bastia“ futbolininkus. Pirmasis įvartis krito 35-ąją minutę, kai kamuolį į savus vartus pasiuntė Francois Modesto. 67-ąją minutę pergalę įtvirtino Bernardo Silva. Monakiečiai išlaikė antrą poziciją lygoje ir po 24 turų turi 42 taškus, tiesa nuo lyderių PSG atsilieka net 21 tašku.

Kiek vėliau vykusiose rungtynėse „Montpellier“ namuose priėmė „Marseille“ ekipą. Pergalę rezultatu 1:0 (0:0) iškovojo svečiai. Pirmajame kėlinyje dominavę šeimininkai nesugebėjo pasižymėti, o antrajame svečiams neleisdavo suregzti net padorios atakos. Visgi „Marseille“ futbolininkai per visas rungtynės atliko tik 1 smūgį į vartų plotą ir šis 68-ąją minutę virto įvarčiu. Rungtynių herojumi tapo 20-metis Georges-Kevin N'Koudou, visgi jau po minutės „Marseille“ saugas Florian Thauvin užsidirbo raudoną kortelę ir paskutines 20 minučių svečius paliko žaisti dešimtyje.

Šeimininkų pragarą atlaikiusi „Marseille“ komanda pakilo į 6-ą poziciją ir turi surinkus 34 taškus. „Montpellier“ futbolininkai su 25 taškais užima vos 17-ą vietą.

Italijoje „Roma“ šventė sunkią pergalė

„Serie A“ čempionate buvo sužaistos tik vienos rungtynės. „Sassuolo“ namuose priėmė „Roma“ futbolininkus. Pergalę rezultatu 2:0 (1:0) šventė svečiai. Pirmąjį įvartį „Roma“ pelnė 13-ąją minutę, kai tikslu smūgį atliko egiptietis Mohamedas Salah. Svečiams viskas iki rungtynių galo klostėsi puikiai, tačiau 87-ąją minutę Radja Nainggolan savo baudos aikštelėje šiurkščiai nugriovė varžovą taip užsidirbdamas antrą geltoną kortelę, bei varžovams padovanojo puikią progą išlyginti rezultatą nuo 11 metrų atžymos. Visgi netikėtai Domenico Berardi nesugebėjo realizuoti baudinio, o „Romos“ ekipa likusi mažumoje per pridėtą laiką sugebėjo pelnyti antrą įvartį, kurio autorius buvo Stephanas El Shaarawy.

„Roma“ futbolininkai išliko penktoje pozicijoje ir po 23 turų yra surinkę 41 tašką. „Sassuolo“ su 33 taškais kol kas turi tenkintis 7-ąją poziciją.