16-ajame „Premier“ lygos ture pirmąją vietą susigrąžino Mančesterio „City“ klubas. Miestiečiai namuose 2:1 (1:0) palaužė „Swansea“ vienuolikę.

„City“ futbolininkai į priekį išsiveržė jau 26-ąją minutę. Buvęs „Swansea“ klubo puolėjas Wilfredas Bony po kampinio su galva nukreipė kamuolį į vartus. Po trijų minučių puikią progą rezultatą išlyginti turėjo Andre Ayew, tačiau jo smūgis su galva skriejo šiek tiek per aukštai.

Antrasis kėlinys buvo ramus ir nei vieną komanda neturėjo didesnių progų iki 90-osios minutės, kai rezultatą išlygino Bafetimbi Gomis. Prancūzas aplenkė Mančesterio gynėjus ir išbėgęs vienas prieš vartininką nepaliko pastarajam vilčių. Teisėjas pridėjo keturias minutes, o jų šeimininkams pilnai pakako, kad išplėštų pergalę.Per antrą pridėto laiko minutę Yaya Toure baudos aikštelėje suklaidino kelis „Swansea“ futbolininkus ir smūgį į vartus. Kamuolys atsimušė komandos draugui Kelechiui Iheanacho į koją, bei įskriejo į vartus.

Po pergalės „City“ futbolininkai turi 32 taškus ir bent laikinai užima pirmą vietą. „Swansea“ futbolininkai išliko 15-oje vietoje.