Šeštadienį, „Premier“ lygoje prasidėjo 14-asis turas. „Watford“ klubas su Giedriumi Arlauskiu 3:2 laimėjo prieš „Aston Villa“.

„Premier“ lygoje debiutavęs Giedrius Arlauskis savo debiutą pažymėjo pergale. Jo atstovaujamas „Watford“ išvykoje 3:2 nugalėjo lentelės apačioje esančius „Aston Villa“ futbolininkus. Tiesa, rungtynes vartuose pradėjo ne G. Arlauskis, o pagrindinis klubo vartininkas- Heurelho Gomesas, tačiau 67-ąją minutę, rezultatui esant 1:1, brazilas patyrė traumą ir neštuvais buvo išneštas iš aikštės.

Giedriui Arlauskiui bestovint vartuose 69-ąją minutę Allanas Huttonas įsimušė į savo vartus, o Troy‘us Deeney „Watford“ klubui suteikė dviejų įvarčių persvarą, 3:1. Visgi Giedriui Arlauskiui nepavyko išlaikyti vartų sausų. 88-ąją minutę Jordanas Ayew stipriu smūgiu nuginklavo lietuvį, tačiau pergalę vistiek iškovojo „Watford“ ekipa.

Visi rezultatai:

„Aston Villa" 2 - 3 „Watford"

17' O. Ighalo [0-1]

41' M. Richards [1-1]

69' A. Hutton (į savus vartus) [1-2]

85' T. Deeney [1-3]

89' J. Ayew [2-3]

„Man City" 3 - 1 „Southampton"

9' K. de Bruyne [1 - 0]

20' F. Delph [2 - 0]

49' S. Long [2 - 1]

69' A. Kolarov [3 - 1]

„Bournemouth" 3 - 3 „Everton"

25' R. Mori [0 - 1]

36' R. Lukaku [0 - 2]

79' A. Smith [1 - 2]

87' J. Stanislas [2 - 2]

90+5' R. Barkley [2 - 3]

90+8' J. Stanislas [3 - 3] „Crystal Palace" 5 - 1 „Newcastle"

10'P. Cisse [0 - 1]

14'J. McArthur [1 - 1]

17' Y. Bolasie [2 - 1]

41' W. Zaha [3 - 1]

47' Y. Bolasie [4 - 1]

90' J. McArthur [5 - 1] „Sunderland" 2 - 0 „Stoke City"

82' P. van Aanholt [1 - 0]

84' D. Watmore [2 - 0]

47' R. Shawcross („Stoke") pašalintas iš aikštės „Leicester" ? - ? „Man Utd"