Šeštadienį Votforde prasidėjo 13-asis „Premier“ lygos turas. Pirmoje akistatoje susitiko „Watford“ klubas, kuriam atstovauja Giedrius Arlauskis, prieš Mančesterio „United“. Pergalė rezultatu 2:1 džiaugėsi „raudonieji velniai“.

Giedrius Arlauskis eilinį kartą liko ant atsarginių suolelio, o „Watford buvo priversti pripažinti Mančesterio žaidėjų pranašumą. Nepaisant to, kad Louiso van Gaalo auklėtiniams negalėjo padėti pagrindiniai puolėjai – Wayne‘as Rooney ir Anthony Martialis, „United“ pelnė ankstyva įvartį ir kontroliavo visas rungtynes. 11-ąją minutę po Anderio Herreros perdavimo Memphis Depay‘us nuginklavo Heurelho Gomesą.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė šeimininkai iš Votfordo. Daug atakavę „Watford“ futbolininkai nesugebėjo pramušti Davido de Geos. Tačiau 87-ąją minutę visiškai be reikalo Marcos Rojo kirto „Watfordo“ puolėjui į kojas baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11-os metrų baudinį. Troy Deeney realizavo baudinį ir atrodė, jog išplėšė lygiąsias, tačiau Bastianas Schweinsteigeris po sumaišties baudos aikštelėje sugebėjo per pridėtą laiką pelnyti pergalingą įvartį.

Po pergalės Mančesterio „United“ pakilo į antrą vietą, tuo tarpu „Watford“ žengia 13-ti.

„Liverpool" išvykoje Mančesterio „City“ klubui atseikėjo 4 įvarčius.

Kita Mančesterio ekipa, Mančesterio „City“ namuose buvo pažeminti „Liverpoolio“. Favoritais laikyti miestiečiai namuose pralaimėjo net 4:1. Jau 7-ąją rungtynių minutę praleido pirmąjį įvartį, po to kai Mangala nesėkmingai sužaidęs gynyboje pasiuntė kamuolį į savus vartus. Po įvartį pirmajame kėlinyje pridėjo braziliškas duetas – Coutinho su Firmino. Visgi Sergio Aguero pavyko 44-ąją minutę sušvelninti rezultatą.

Antrasis kėlinys priklausė ir vėl „Liverpool“ futbolininkams. Coutinho pelnė dar vieną įvartį, tačiau buvo užfiksuota nuošalė ir rezultatas išliko 3:1 iki 81-osios minutės. Būtent tada Martinas Skrtelis po kampinio nuginklavo Joe Hartą, bei užtikrino „Liverpoolio“ pergalę.

Po pergalės „Liverpoolis“ pakilo į 9-ąją vietą, o Mančesterio „City“ nukrito į trečią. Pirmoje vietoje šiuo metu įsitaisė „Leicester“ futbolininkai.

Visi rezultatai:

„Watford“ 1:2 Manchester „United“

11‘ M. Depay [0-1]

87‘ T. Deeney [1-1]

90+1‘ B. Schweinsteiger [1-2]

London „Chelsea“ 1:0 „Norwich“

64' D. Costa [1-0]

Liverpool „Everton“ 4:0 „Aston Villa“

17' R. Barkley [1-0]

28' R. Lukau [2-0]

42' R. Barkley [3-0]

59' R. Lukaku [4-0]

Newcastle „United“ 0:3 „Leicester City“

45+1' J. Vardy [0-1]

62' L. Ulloa [0-2]

83' S. Okazaki [0-3]

„Southampton“ 0:1 „Stoke City“

10' B. Krkic [0-1]

„Swansea“ 2:2 „Bournemouth“

10' J. King [0-1]

26' D. Gosling [0-2]

28' A. Ayew [1-2]

39' J. Shelvey [2-2]

„West Brom“ 2:1 „Arsenal“

28' O. Giroud [0-1]

35' J. Morrison [1-1]

40' M. Arteta („Arsenal“) - į savus vartus [2-1]

Manchester „City“ 1:4 „Liverpool“

7' E. Mangala (Manchester „City“) - į savus vartus [0-1]

23' Coutinho [0-2]

32' R. Firmino [0-3]

44' S. Aguero [1-3]

81' M. Skrtel [1-4]