Švelnioji čempiono pusė: savo rankose sūpavo ir jaunesnę sesutę, ir sūnų

Penktadienį socialiniame tinkle „Facebook“ tikra sensacija tapo stipriausio Lietuvos kovotojo Sergejaus Maslobojevo vaikystės nuotrauka, kuria pasidalino jo sesuo Viktorija. Joje Sergejus įamžintas rankose laikantis savo mažąją sesutę.

Sergejus Maslobojevas (nuotr. asm. archyvo)
57

(57 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Kikbokso čempionas Sergejus Maslobojevas

„Pamenu, kad tada paėmęs sesę jaučiau šiokią tokią baimę ir jaudulį. Nežinojau, kaip elgtis. Juk laikiau rankose mažą padariukas, kuris turėjo būti mano sesė“, - su šypsena prisiminimais dalinosi sportininkas.

Sergejus Maslobojevas (nuotr. asm. archyvo)

Tačiau dar visai neseniai S. Maslobojevas lygiai taip pat sūpavo dar vieną mažylį – savo pirmagimį Ramirą.

Sportininkas suskubo paaiškinti sūnaus vardo reikšmę. „Ra - saulė, šviesa, begalybė. Mir - pasaulis, taika“, - sakė S. Maslobojevas.

REKLAMA

„O sūnaus gimdymo procese buvau šalia Airinės, todėl visi išgyvenimai prasidėjo dar prieš jam gimstant. Šias emocijas yra sunku apsakyti žodžiais. Pamenu, kad vienu metu užplūdo visos emocijos, - pasakojo S. Maslobojevas. – Atrodė, kad per kelias minutes išsekau emociškai ir fiziškai, kaip niekada. O paėmęs jį ant rankų bijojau sulaužyti... Toks mažytis ir trapus jis man pasirodė. Pamilau jį nuo pat pirmų sekundžių. Jis yra gyvenimo laimė“.

Sergejus Maslobojevas (nuotr. asm. archyvo)


Rašyti komentarą...
K
K
2015-11-21 10:12:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolis, Sergėjau, esi stiprus kovotojas ir nesibaidai tikrų emocijų, nors gal jas ir ne visada reikėtų visiems rodyti! Sėkmės kovose ir gyvenime!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų