Šeštadienį „Premier“ lygos dvyliktajame ture „Old Trafforde“ susitiko Mančesterio „United“ su „West Brom“ klubu. Pergalę rezultatu 2:0 šventė namuose žaidę Mančesterio „United“ futbolininkai.

Praėjusius du sezonus „raudonieji velniai“ namuose  pralaimėjo „West Brom“ futbolininkams ir po dviejų metų pertraukos vėl galėjo džiaugtis pergale namuose prieš „West Bromwich“. Pirmasis rungtynių įvartis krito 52-ąją minutę. Jesse Lingardas tolimu smūgiu į tolimąjį vartų apatinį kampą nuginklavo „West Bromo“ vartininką Boazą Myhillą. Per likusį laiką „West Brom“ futbolininkai ėmėsi iniciatyvos, tačiau pasižymėti svečiams nepavyko, o per pridėtą teisėjo laiką svečių gynėjas Garethas McAuley neleistinai nugriovė Anthony Martialį, užsidirbo raudoną kortelę, bei vienuolikos metrų baudinį. Juanas Mata realizavo baudinį ir įtvirtino Mančesterio pergalę rezultatu 2:0.

Louiso van Gaalo auklėtiniai po 12 rungtynių turi 24 taškus ir užima 4 vietą, tuo tarpu „West Brom“ su 14 taškų užima 12 poziciją.

52‘ J. Lingard [1-0]

90+1' J. Mata [2-0]

90+1' G. McAuley („West Brom“) - raudona kortelė

„Stoke" 1 - 0 „Chelsea"

54' M. Arnautovic [1-0]