5
Liverpool (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienį po rinktinių pertraukos grįžta Anglijos „Premier“ lyga. Devintasis turas prasidėjo nuo akistatos tarp Londono „Tottenham“ ir „Liverpool“ klubų.

5

Rungtynėse tarp „Tottenham“ ir „Liverpool“ debiutavo naujasis Liverpulio treneris – Jurgenas Kloppas. Rungtynės Londone baigėsi lygiosiomis 0:0. Pirmajame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko pasižymėti, nors savo šansų turėjo tiek viena, tiek kita komanda. 10-ąją minutę Divocko Origi smūgis su galva skriejo į vartų skersinį. 37-ąją minutę Harry Kane turėjo puikią progą, tačiau nesugebėjo iš kelių metrų nuginkluoti „Liverpool“ vartininko.

Antrajame kėlinyje vėlgi nei vienai komandai nepavyko pasižymėti. Likus penkiolikai minučių ir rungtynių pabaigos žaidimas kiek suaktyvėjo, o Divockas Origi sukalidinęs varžovų gynėją turėjo progą pelnyti įvartį, tačiau Hugo Lloris apsaugojo vartus. 82-ąją Harry Kane stipriai smūgiavo į vartus, tačiau Liverpulio vartininkas, Simonas Mignoletas atlaikė smūgį. „Liverpool“ po 9 turų turi 13 taškų ir užima 9 vietą, tuo tarpu „Tottenham“ su 14 taškų užima 7 vietą.