Dvidešimt penktą pergalę Lietuvos futbolo A lygos turo rungtynėse iškovojo dešimties komandų turnyro lyderis bei čempiono titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ (76 tšk.), sekmadienį svečiuose 4:1 (0:1) sutriuškinęs autsaiderį Šiaulių „Šiaulių“ (14 tšk.) klubą.

Šeimininkai pirmavo po Oleksijaus Godino (11 min.) tikslaus smūgio pirmajame kėlinyje, tačiau antrajame kėlinyje tris įvarčius nugalėtojams pelnė Darvydas Šernas (47, 51 ir 67 min.), vieną Jurijus Kendyšas (70 min.).

Antroje vietoje lieka Trakų "Trakų" (71 tšk.) futbolininkai, o trečiojoje pozicijoje - praėjusio sezono bronzos medalininkas Klaipėdos "Atlantas" (57 taškai).

"SMScredit.lt A lygos" turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Šiaulių "Šiauliai" 30 3 5 22 28:78 14

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 21 įvartis - Tomas Radzinevičius (Marijampolės "Sūduva").