8
Ispanija - Lenkija (nuotr. SCANPIX)

Prancūzijoje vykstančių Europos vyrų krepšinio pirmenybių atkrintamųjų varžybų trečiosiose aštuntfinalio rungtynėse šeštadienį praėjusio čempionato bronzos medalininkė Ispanijos rinktinė ketvirtajame kėlinuke 80:66 (25:20, 16:19, 14:16, 25:11) įrodė savo pranašumą prieš Lenkijos komandą ir tapo trečiąja ketvirtfinalio dalyve.

8

30 taškų prie pergalės prisidėjo Pau gasolis, 15 - Nikola Mirotičius, 12 - Sergio Llulas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Damianas Kuligas (10 tšk.), A.J. Alaughteras, Mateuszas Ponitka, Adamas Waczynskis ir Marcinas Gortatas (po 9 taškus).

Čempionato ketvirtfinalyje antradienį Ispanijos krepšininkai susitiks su Graikijos rinktine, kuri šeštadienį aštuntfinalyje 75:54 (16:15, 18:16, 23:11, 18:12) sutriuškino Belgijos ekipą.

Pirmojoje aštuntfinalio dvikovoje šeštadienį Latvijos krepšininkai 73:66 (20:20, 22:20, 13:12, 18:14) nugalėjo Slovėnijos ekipą ir tapo pirmaisiais ketvirtfinalio dalyviais.

Latvių varžovai ketvirtfinalyje paaiškės šeštadienį vėlai vakare po Prancūzijos ir Turkijos komandų aštuntfinalio susitikimo.

Į 2016 metų Rio de Žaneiro olimpines žaidynes pateks Senojo žemyno pirmenybių finalininkai, o 3-7 vietas užėmusios komandos dalyvaus papildomuose olimpiniuose atrankos turnyruose.