18
Čekijos futbolininkai (nuotr. SCANPIX)

Toliau tęsiasi atranka į 2016 metų Europos futbolo čempionatą, sekmadienį rungtyniavo A, B ir H grupės komandos.

18

A grupėje susitiko mūsų kaimynai Latviai su Čekijos futbolininkais. Latvijos futbolininkams namų sienos nepadėjo, jie turėjo pripažinti Čekijos pranašumą rezultatu XXX. 13-ąją minutę puikiai susižaidus Josefui Suralui ir Davidui Limberskiui buvo pelnytas pirmasis rungtynių įvartis. Po 12-os minučių galingu smūgiu iš toli pasižymėjo čekas Vladimiras Darida, rezultatą paversdamas 2:0. Latviai neįprastai anksti atliko pirmuosius du keitimus 29-ąją ir 33-ąją minutėmis.

73-ąją minutę Latvijos viltis atgaivino Arturs Zjuzins, kai stipriu smūgiu iš 20 metrų taranavo čeku vartininką. Nors vartininkas kamuolį dar lietė, vartų sausu išlaikyti jam nepavyko.

Toje pačioje grupėje dar vieną nesėkmę patyrė Olandijos rinktinė, kuri išvykoje nusileido Turkijos futbolininkams. Po puikaus „Barcelonos“ naujoko Arda Turano perdavimo jau 8-ąją minutę pasižymėjo Oguzhanas Ozyakupas. 26-ąją minutę po nevykusio olandų išsimetimo savo įvartį pelnė ir pats Arda Turanas. Galutinį tašką rungtynėse padėjo Burakas Yilmazas, 86-ąją minutę nuginklavęs Olandijos vartininką. Po šios pergalės Turkai pakilo į trečąją vietą, aplenkė Olandus.