61-ą kartą Prancūzijoje vykstančių „4 Jours de Dunkerque/Tour du Bord-pas-de-Calais“ daugiadienių dviratininkų lenktynių ketvirtajame etape šeštas finišavo bei lenktynių lyderiu bendrojoje įskaitoje tapo „Team Marseille 13 KTM“ ekipai atstovaujantis Ignatas Konovalovas.

Lietuvos dviratininkas 178,7 km distancijos finiše 7 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui ispanui Omarui Fraile'ui, aplenkusiam olandą Mauritsą Lammertinką ir estą Alo Jakiną.

Gediminas Bagdonas („AG2R La Mondiale“) ketvirtajame etape buvo 43-čias, o Evaldas Šiškevičius („Team Marseille 13 KTM“) 72-as. Pirmasis lietuvis lyderiams pralaimėjo beveik 8 minutes, o antrasis - beveik 18 minučių:

1. Omar Fraile (Ispanija) 4 val. 44 min. 26 sek.

2. Maurits Lammertink (Olandija) atsiliko 3 sek.

...

108.Phil Bauhaus (Vokietija) 35:43 Bendrojoje įskaitoje I. Konovalovas 20 sekundžių lenkia prancūzą Bryaną Coquard'ą bei 31 sekunde - estą A. Jakiną.