Trečią pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečiąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono "Rockets" (39 pergalės ir 18 pralaimėjimų) klubas.

Trečiadienį namuose 18,1 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Hjustono krepšininkai 110:105 (27:26, 35:34, 22:25, 26:20) nugalėjo antrą nesėkmę iš eilės patyrusią bei šeštojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią Los Andželo "Clippers" (37 pergalės bei 21 pralaimėjimas) komandą.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis savo ekipai pelnė 18 taškų, po krepšiais atkovojo 9 (3 - puolime kamuolius), atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, dusyk suklydo bei triskart prasižengė. Per 33 su puse žaidimo minutės (33:33) D.Motiejūnas pataikė 3 tritaškius iš 4, 4 dvitaškius iš 7 ir realizavo 1 baudos metimą iš 2.

21 tašką (1 per pirmąjį kėlinį) į svečių krepšį įmetė Jamesas Hardenas (10 rezultatyvių perdavimų), 20 - Corey'is Breweris (13 - per ketvirtąjį kėlinį), 17 - Trevoras Ariza, 14 - Terrence'as Jonesas, 9 - Joshas Smithas, 8 - Jasonas Terry'is.

Pralaimėjusiųjų, kurie iki trečiadienio buvo iškovoję šešias pergales ir eilės, gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Jamalas Crawfordas (24 tšk.), DeAndre Jordanas (22 tšk. bei 19 sugriebtų kamuolių), Chrisas Paulas (22 tšk. ir 14 rezultatyvių perdavimų), J.J. Redickas (15 tšk.), Spenceris Hawesas (7 tšk.) bei Mattas Barnesas (6 taškai).

Tai buvo pirmoji "Rockets" pergalė prieš "Clipppers" NBA čempionatuose nuo 2013 metų kovo 30 dienos bei vos antroji per 13 paskutiniųjų tarpusavio mačų pirmenybėse.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.