Savaitgalį Lenkijos mieste Jelenia Gora vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos varžybos „Karkonosze Open 2014”, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos atstovai. Šeštadienį vykusiose suaugusiųjų grupės Lotynų Amerikos šokių varžybose Lietuvai atstovaujanti pora Dmitryjus Buninas ir Polina Mamykina (Kauno „Dance Innovation Team”) užėmė trečiąją vietą.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Nikolajus Mikadze ir Yana Novikova, o antroji vieta atiteko Jurijui Kaganui ir Anastasijai Selivanovai iš Estijos. Varžybose dalyvavo 59 poros.

Sekmadienį suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybose Lietuvos šokėjai Gabrielius Sasnauskas ir Jurga Gustaitė (Kauno „Sūkurys” – Vilniaus „Dileksa”) pateko į finalą ir užėmė penktąją vietą.

Aukso medalius laimėjo Lenkijos atstovai Alexandras Ovchininikovas ir Ewa Dudek, antroji vieta atiteko Szymonui Kulisui ir Margaritai Zvonovai taip iš Lenkijos, o trečiosios vietos laimėtojais tapo Leonidas Khokhlovas ir Alexandra Shoshneva, atstovaujantys Rusijai. Grupėje varžėsi 55 poros.