Slovėnijoje stovyklaujanti Lietuvos vyrų krepšinio rezervinė rinktinė sekmadienį žaidė pirmąsias kontrolines rungtyne su slovėnų dvidešimtmečių rinktine. Lietuviai įveikė šeimininkus 76:55 (16:20, 19:10, 22:12, 19:13). Dainiaus Adomaičio auklėtiniai rungtynes pradėjo aktyviai, tačiau pirmąjį kėlinį pralaimėjo Slovėnijos jaunimui.

Vis dėlto, daugiausia Ado Juškevičiaus, Roko Giedraičio ir Edgaro Ulanovo pastangomis palaužė jaunesnius varžovus. A.Juškevičius pelnė 20 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir 5 kartus rezultatyviai asistavo komandos draugams. Jis surinko 30 naudingumo balų. R.Giedraitis pelnė 10 taškų, E.Ulanovas – 9, Vaidas Kariniauskas ir Tauras Jogėla – po 8, Mindaugas Kupšas – 7, Šarūnas Vasiliauskas – 6, Paulius Dambrauskas – 3, Vytenis Čižauskas – 2 taškus.

Šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo 34 minutes rungtyniavęs Gregoras Horvatas. Jis įmetė 12 taškų. Kitas rungtynes Lietuvos rezervinė rinktinė žais birželio 24 d. su rezervine Slovėnijos rinktine. Vėliau rezervas persikels stovyklauti į Druskininkus, kur sužais dvejas kontrolines rungtynes su Lietuvos dvidešimtmečių vaikinų rinktine.

Rezervinėje komandoje yra keli kandidatai ir į pagrindinę Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę. Tačiau pagrindinis rezervinės rinktinės uždavinys – parengti pagrindą studentų rinktinei, kuri kitais metais dalyvaus Universiadoje Pietų Korėjoje.