0

Čempionų lyga: „Bayern“ Madride nepasipriešino „Real“ ekipai

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dar vienerios pusfinalio rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione Madrido "Real' futbolininkai susitiko su Miuncheno "Bayern". Bavarų spaudimą atlaikę "baltieji" iškovojo minimalią pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių iš Vokietijos spaudimu Carlo Ancelotti treniruojamos ekipos aikštės pusėje, tačiau nepriekaištingai savo darbą atliko šeimininkų gynėjai.

18-ąją minutę prie Ikero Casillaso vartų kilo grėsmė praleisti pirmąjį įvartį, tačiau karališkojo klubo futbolininkai perėmė kamuolį ir po puikaus Cristiano Ronaldo ir Fabio Coentrao žaidimo pasižymėjo prancūzas Karimas Benzema.

Po praleisto įvarčio "Bayern" vienuolikė ir toliau kontroliavo kamuolį, bet tai naudos neatnešė ir pirmosios 45 minutės baigėsi "Real" įgytu vieno įvarčio pranašumu, nors puikias progas pasižymėti turėjo Angelis Di Maria ir C.Ronaldo.

Antrajame kėlinyje žaidimas nepasikeitė, o aikštėje ir toliau dominavo bavarai, kurie bandė palaužti Madrido komandos gynėjus.

72-ąją minutę aikštės šeimininkai privalėjo atlikti keitimą, kuomet po nesėkmingo bandymo išmušti kamuolį susižeidė visų rungtynių metu žibėjęs Pepe.

Artėjant akistatos pabaigai Vokietijos čempionai turėjo bene geriausią progą pelnyti išlyginamąjį įvartį, kuomet laisvas baudos aikštėje likęs Mario Gotze atliko smūgį, tačiau puikią reakciją pademonstravo I.Casillasas.

"Real" antrajame kėlinyje ne kartą "Bayern" futbolininkams bandė atsakyti kontratakomis, tačiau galutinis rezultatas liko 1-0.

Atsakomosios rungtynės "Allianz" stadione įvyks kitos savaitės antradienį, o ten patekimo į finalą bei revanšo sieks Senojo žemyno čempionai.

Startinės sudėtys:

"Real Madrid": Casillas; Carvajal, Pepe, Ramos, Coentrao; Xabi Alonso, Modric, Isco; Di Maria, Benzema, Cristiano Ronaldo.

"Bayern": Neuer; Rafinha, Boateng, Dante, Alaba; Lahm, Schweinsteiger; Robben, Kroos, Ribery; Mandzukic.

"Real Madrid" 1 - 0 "Bayern"

19' [1 - 0] K.Benzema