0

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos paskutinės dvejos atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo visi pusfinalio dalyviai.

Miuncheno "Bayern" klubui pavyko išvengti sensacijos ir savo žiūrovų akivaizdoje "Manchester United" futbolininkus įveikė rezultatu 3-1.

Pirmajame kėlinyje nebuvo pelnyta įvarčių, tačiau žaidimas vyravo "raudonųjų velnių" aikštės pusėje. Bavarai bandė pralaužti "Man Utd" gynybą, tačiau tai darė nesėkmingai.

Tačiau kitos 45 minutės buvo rezultatyvios. Kiek netikėtai Mančesterio ekipos sirgalius 57-ąją minutę nudžiugino Patrice'as Evra, kuris galingu smūgiu svečius išvedė į priekį.

Ilgai pasidžiaugti įgyta persvara Davido Moyeso auklėtiniams nepavyko pasinaudoti. Vos po dviejų minučių rezultatą išlygino Mario Mandžukičius, o 68-ąją minutę Thomasas Mulleris sužlugdė "Man Utd" viltis.

76-ąją minutę Arjenas Robbenas po puikaus reido užtikrino pergalę ir bendru rezultatu 4-2 į pusfinalį žengė Josepo Guardiolos kariauna.

Kitose rungtynėse netrūko intrigos. Madrido "Atletico" savo stadione minimaliu skirtumu palaužė "Barcelona" ir katalonus eliminavo iš turnyro.

Rungtynes galingai pradėjo "Rojiblancos" ekipa, kuri jau nuo pat pirmųjų minučių ėmė spausti varžovus. 5-ąją minutę pavyko pelnyti lemiamą įvartį, kuomet po Adriano perdavimo pasižymėjo Koke.

"Bayern" 3 - 1 "Man Utd"

57' [0 - 1] P.Evra

59' [1 - 1] M.Mandžukič

68' [2 - 1] T.Muller

76' [3 - 1] A.Robben

"Atletico" 1 - 0 "Barcelona"

5' [1 - 0] Koke