0

UEFA Čempionų lygoje šiandien sužaistos dvejos atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo pirmieji du klubai patenkantys į pusfinalį.

Tiek Londone, tiek Dortmunde netrūko nervų karo. Šeimininkės iškovojo pergales, tačiau tik vienai atiteko bilietas į Senojo žemyno turnyro pusfinalį.

"Stamford Brigde" stadione Londono "Chelsea" siekė revanšo prieš Paryžiaus "Saint-Germain". Sensacingai rungtynių pabaigoje Jose Mourinho auklėtiniai pelnydami antrąjį įvartį triumfavo savo žiūrovų akivaizdoje.

Pirmasis susitikimas tarp šių komandų baigėsi PSG pergale rezultatu 1-3, todėl "Chelsea" namuose privalėjo laimėti bent rezultatu 2-0.

Pirmajame kėlinyje "mėlynųjų" ekipa dominavo ir 32-ąją minutę po Davido Luizo perdavimo Andre Schurrle pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Per likusį laiką PSG nesugebėjo sukurti nieko įspūdingo, tačiau tai padaryti pavyko šeimininkams. Dramatiškai 87-ąją minutę po keitimo pasirodęs Demba Ba pelnė lemiamą įvartį, kuris atvėrė "Chelsea" klubui duris į pusfinalį.

Kitose rungtynėse taip pat netrūko dramos. Dortmundo "Borussia" savo aikštėje parodė charakterį ir rezultatu 2-0 palaužė Madrido "Real" vienuolikę, tačiau šio rezultato nepakako eliminuoti "baltuosius" iš Čempionų lygos.

Pirmojo kėlinio pradžioje "Real" klubas galėjo padėti visus taškus, tačiau Angelis Di Maria nerealizavo 11 metrų baudinio, o tuo pasinaudojo Jurgeno Kloppo auklėtiniai.

24-ąją minutę po gynėjo Pepe klaidos Ikerą Casillasą nuginklavo Marco Reusas. Ilgai laukti antroje įvarčio neprireikė ir vėl varžovų klaidomis pasinaudojęs M.Reusas pelnė antrąjį įvartį ir privertė rimtai sunerimti Ispanijos vicečempionus.

Ilgą rungtynių laiką Dortmundo ekipa spaudė svečius ir turėjo puikių galimybių pelnyti trečią įvartį, tačiau antrajame kėlinyje "Real" nepalūžo ir mačo pabaigoje taip pat galėjo pasižymėti.

Madride šių vienuolikių akistata pasibaigė "Real" pergale 3-0 ir "geltonai juodiems" pritrūko vieno įvarčio iki pratęsimo, kuriame abiejų komandų šansai būtų buvę vienodi.

Rezultatai:

"Chelsea" 2 - 0 "Paris St.Germain"

(Pirmas mačas 1-3, bendras rezultatas 3-3)

32' [1 - 0] A.Schurrle

87' [2 - 0] D.Ba

"Borussia" 2 - 0 "Real Madrid"

(Pirmas mačas 0-3, bendras rezultatas 2-3)

24' [1 - 0] M.Reus

37' [2 - 0] M.Reus

17' A.Di Maria ("Real Madrid") nerealizavo 11m. baudinio