0
TV3

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje tęsiasi atsakomosios aštuntfinalio kovos, kuriose paaiškės dar du klubai, kurie tęs kovą Senojo žemyno turnyre.

"Barcelona" savo žiūrovų akivaizdoje priėmė "Manchester City" vienuolikę, o Paryžiaus "Saint-Germain" sieks dar kartą įrodė pranašumą prieš Lėverkuzeno "Bayer".

"Camp Nou" stadione vykusiame susitikime į kitą etapą prasimušė jau pirmajame tarpusavio susitikime solidų pranašumą susikrovusi "Barcelona" ekipa.

Gerardo Martino auklėtiniai minimaliu rezultatu iškovojo pergalę prieš varžovus iš Mančesterio. Į 67-ąją minutę įmušto Lionelio Messi įvartį mačo pabaigoje atsakė Vincentas Kompany, tačiau Dani Alvesas sugrąžino persvarą "Blaugrana" ekipai.

78-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas dvi geltonas korteles susirinkęs "Man City" gynėjas Pablo Zabaleta, tačiau tai nesutrukdė svečiams įmušti išlyginamojo įvarčio.

Vis dėlto, išvykoje susikrautas dviejų įvarčių pranašumas leido "Barcelona" ekipai keliauti į turnyro ketvirtfinalį.

Tuo tarpu Paryžiuje vietos "Saint-Germain" futbolininkai rezultatu 2 - 1 nugalėjo Lėverkuzeno "Bayer" vienuolikę.

Vokiečiai netiktai įsiveržė į priekį 6-ąją susitikimo minutę, kuomet pasižymėjo Sidney Samas.

Tačiau netrukus rezultatą išlygino gynėjas Marquinhosas, o antrajame kėlinyje į priekį PSG ekipą išvedė Ezequielis Lavezzi.

"Bayer" situacija komplikavosi 68-ąją minutę. Iš aikštės buvo išvytas Emre Canas, todėl likusį laiką komanda buvo priversta žaisti dešimtyje.

Paryžiečiai sėkmingai sužaidė likusį mačo laiką ir šventė pergalę bendru rezultatu 6 - 1.

"Barcelona" 2 - 1 "Man City" (Bendras rezultatas 4 - 1) 67' [1 - 0] L.Messi 89' [1 - 1] V.Kompany 90' [2 - 1] D.Alves 78' P.Zabaleta ("Man City") - raudona kortelė