0

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dvejos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose paaiškėjo pirmieji ketvirtfinalio dalyviai.

"Allianz" stadione Miuncheno "Bayern" klubas susitiko su Londono "Arsenal" kariauna. Mačas baigėsi taikiai, tačiau į kitą etapą žengė bavarai, kurie pirmajame mače varžovus nugalėjo rezultatu 0-2.

Abu įvarčiai krito tik antrajame kėlinyje. 55-ąją minutę Franckas Ribery atliko tikslų perdavimą Bastianui Schweinsteigeriui, o vokietis pasinaudojęs proga išvedė šeimininkus į priekį.

Nepaisant to, kad Josepo Guardiolos auklėtiniai dominavo visame susitikime, "kanonieriams" netrukus pavyko išlyginti rezultatą. Po dviejų minučių Lukasas Podolskis baudos aikštėje atėmė kamuolį iš Philippo Lahmo ir puikiu smūgiu nuginklavo Manuelį Neuerį.

Po įvarčio "Arsenal" futbolininkų žaidimas pagyvėjo ir buvo pradėta daugiau atakuoti, tačiau Vokietijos čempionai sugebėdavo atsakyti tuo pačiu. Galutinis rezultatas liko 1-1, nors per pridėtą teisėjo laiką Thomasas Mulleris turėjo galimybę išplėšti pergalę nuo 11 metrų žymos.

Kitame susitikime įtikinamą pergalę rezultatu 4-1 šventė Madrido "Atletico" ekipa. Diego Simeone auklėtiniai iš turnyro eliminavo paskutinį italų klubą šiame turnyre "Milan".

Pirmajame susitikime "Rojiblancos" šventė minimalią pergalę, o šiandien prie pergalės prisidėjo Diego Costa, Arda Turanas bei Raulis Garcia. Intrigą 27-ąją minutę buvo sugrąžinęs Kaka, tačiau šeimininkai nepalūžo.

Rezultatai:

"Bayern" 2 - 1 "Arsenal" (Pirmas mačas 2-0, galutinis rezultatas 3-1) 55' [1 - 0] B.Schweinsteiger 57' [1 - 1] L.Podolski

90' T.Muller ("Bayern") nerealizavo 11m. baudinio

"Atletico Madrid" 4 - 1 "Milan" (Pirmas mačas 1-0, galutinis rezultatas 5-1) 3' [1 - 0] D.Costa 27' [1 - 1] Kaka 40' [2 - 1] A.Turan 71' [3 - 1] R.Garcia 85' [4 - 1] D.Costa