0

Madrido „Real“ klubas namuose rezultatatu 2:1 įveikė Turino „Juventus“ vienuolikę.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo įvarčiu. Jau ketvirtąją kelinio minutę „Real“ žvaigždė Cristiano Ronaldo pasižymi taikliu smūgiu. Tačiau „Juventus“ neketino lengvai pasiduoti, neilgai trukus, 22-ąją kėlinio minutę Fernando Llorente taip pat atsako įvarčiu į „Real“ vartus ir išlygina rezultatą. 29-ąją minutę C. Ronaldo pasižymi dar kartą – realizuoja baudinį, kėlinys baigėsi rezultatu 2:1.

Antrasis kėlinys buvo nerezultatyvus. Nors 48-ąją rungtynių minutę „Juventus“ gynėjas Giorgio Chiellini buvo nubaustas raudona kortele, „Real“ nebeįmušė nei vieno įvarčio. Rungtynės baigėsi rezultatu 2:1.

Komandų startinės sudėtys:

Juventus: Buffon, Chiellini, Martin Caceres, Ogbonna, Barzagli, Pogba, Marchisio, Pirlo, Vidal, Tevez, Llorente.

Madrid: Casillas, Pepe, Ramos, Marcelo, Arbeloa, Khedira, Modric, Di Maria, Illarramendi, Ronaldo, Benzema.