0

Antradienį UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos aštuonerios antrojo turo grupių etapo rungtynės. Bene įdomiausia dvikova įvyko Londone, kur vietos „Arsenal“ F grupėje susikovė su „Napoli“. Pirmajame kėlinyje pelnyti du įvarčiai lėmė „kanonierių“ pergalę.

Pirmasis pasižymėjo Mesutas Ozilas, kuomet rezultatyvų perdavimą atliko Aaronas Ramsey. Kiek netrukus 15-ąją minutę antrąjį įvartį pelnė Olivieris Giroud. Toje pačioje grupėje taip pat vyko rungtynės tarp Dortmundo „Borussia“ ir „Marseille“ futbolininkų. Lengvą pergalę rezultatu 3-0 iškovojo Jurgeno Kloppo auklėtiniai.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Marco Reusas bei du sykius pasižymėjęs Robertas Lewandowskis. Tiesa, lenkas sykį įvartį pelnė nuo 11 metrų žymos. H grupėje minimalią pergalę iškovojo „Barcelona“ ekipa, kuri tik po Cesco Fabregaso tikslaus smūgio išplėšė pergalę prieš Glazgo „Celtic“.

Be Lionelio Messi žaidęs katalonų klubas visą laiką kontroliavo kamuolį. 59-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas šeimininkų gynėjas Scottas Brownas. Pirmąją pergalę E grupėje šventė Londono „Chelsea“ futbolininkai, kurie rezultatu 0-3 išvykoje sutriuškino Bukarešto „Steaua“.

Jose Mourinho vadovaujamoje ekipoje nesustabdomas buvo Ramiresas, kuris pelnė du įvarčius. Amsterdame netrūko kovos - "Ajax" su "Milan" sužaidė taikiai, rezultatu 1-1. Per pridėtą teisėjo laiką įvarčius pelnė Stefano Denswilas ir Mario Balotellis. Taip pat pergales grupėse šventė Gelzenkircheno „Schalke“ ir Madrido „Atletico“. Lygiosiomis pasibaigė vienas susitikimas tarp Sankt Peterburgo „Zenit“ bei Vienos „Austria“.

Visi rezultatai:

Amsterdamo „Ajax“ 1 – 1 „Milan“ 90‘ [1 – 0] S.Denswil 90‘ [1 – 1] M.Balotelli (11m. baudinys)

Londono „Arsenal“ 2 – 0 „Napoli“ 8‘ [1 – 0] M.Ozil 15‘ [2 – 0] O.Giroud

„Basel“ 0 – 1 Gelzenkircheno „Schalke“ 54‘ [0 – 1] J.Draxler

Glazgo „Celtic“ 0 – 1 „Barcelona“ 76‘ [0 – 1] C.Fabregas

59‘ S.Brown („Celtic“) pašalintas iš aikštės

Dortmundo „Borussia“ 3 – 0 „Marseille“ 19‘ [1 – 0] R.Lewandowski 52‘ [2 – 0] M.Reus 80‘ [3 – 0] R.Lewandowski (11m. baudinys)

„Porto“ 1 – 2 Madrido „Atletico“ 16‘ [1 – 0] J.Martinez 58‘ [1 – 1] D.Godin 86‘ [1 – 2] A.Turan

Bukarešto „Steaua“ 0 – 4 Londono „Chelsea“ 20‘ [0 – 1] Ramires 44‘ [0 – 2] D.Georgievski (į savus vartus) 55‘ [0 – 3] Ramires 90‘ [0 – 4] F.Lampard

„Zenit“ 0 – 0 „Austria“