0
TV3

Londono derbyje nugalėtojas nepaaiškėjo

Anglijos "Premier" lygos VI-asis turas prasidėjo tikru skanėstu futbolo mėgėjams - Londono derbiu tarp "Tottenham" ir "Chelsea" klubų.

Komandų strategai Andre Villas-Boas ir Jose Mourinho prieš rungtynes įsivėlė į žodžių karą, todėl šiame mače turėjo progą išsiaiškinti, kurio trenerio vadovaujama komanda šiuo metu stipresnė.

Rungtynių pradžioje iniciatyvą įgijo aikštės šeimininkai ir savo pranašumą sugebėjo įrodyti 19-ąją minutę, kuomet po derinio su Christianu Eriksenu ir Roberto Soldado kamuolį į vartus griūdamas pasiuntė Gylfi Sigurdssonas.

Po įvarčio futbolas tapo apylygis - nei viena komanda neturėjo ryškios iniciatyvos, o veiksmas nuo vienos baudos aikštelės greitai persikeldavo į kitą.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo Jose Mourinho auklėtiniai. Jiems rezultatą pavyko išlyginti 65-ąją minutę. Po Juano Matos perdavimo į baudos aikštelę įvartį galvą įmušė komandos kapitonas Johnas Terry.

Po įvarčio, palaikomi savų sirgalių, "Tottenham" rungtyniavo aktyviau, todėl "Chelsea" ekipa buvo priversta gintis.

Situaciją "aristokratams" apsunkino 81-ąją minutę Fernando Torreso gauta antra geltona kortelė, po kurios jis turėjo palikti aikštę.

Nepaisant to, Londono "Chelsea" klubas sėkmingai apsigynė ir miesto derbis pasibaigė lygiosiomis 1 - 1.