Miuncheno „Bayern“ klubo treneris Juppas Heynckesas teigia, kad niekas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato istorijoje nežaidė taip gerai, kaip šį sezoną žaidžia jo auklėtiniai.

Šalies čempionų titulą dar likus šešiems turams užsitikrinę bavarai šeštadienio popietę įveikė „Augsburg“ klubą 3-0 ir pasiekė čempionato rekordą – 88 taškus. Beje, iki sezono pabaigos dar liko vienas turas, todėl „Bayern“ turi šansą baigti sezoną su 91 tašku.

„Tai žaidėjų ir viso klubo personalo nuoširdaus darbo rezultatas. Jokia komanda „Bundesliga“ istorijoje nežaidė taip gerai, kaip šį sezoną žaidžiame mes, todėl tuo labai didžiuojuosi“, - teigė vasarą komandą paliksiantis J.Heynckesas.

Tuo tarpu „Bayern“ klubo sporto direktorius Matthiasas Sammeris kalbėjo: „Sezonas dar nebaigtas. Mūsų laukia Vokietijos taurės ir Čempionų lygos finalai. „Bundesliga“ čempionate jau turime 88 taškus. Norėčiau, kad niekas niekada mūsų statistikos nepagerintų“.

Bavarų ekipos saugas Bastianas Schweinsteigeris teigė: „Tapome čempionais aplenkę varžovus neįtikėtinai didele persvara. To nebuvo per 50 metų „Bundesliga“ turnyro istorijoje. Lygą laimiu jau šeštą kartą, tačiau džiaugiuosi, kaip laimėjęs pirmąsyk“.