0

Rungtynių pabaigoje tris įvarčius įmušęs Londono „Arsenal“ klubas namuose sugebėjo įveikti „Norwich City“ ekipą. Anglijos „Premier“ lygos 33 turo rungtynėse trenerio Arsene‘o Wengero auklėtiniai šventė pergalę rezultatu 3-1.

Pirmoje rungtynių pusėje nors ir dominavo „kanonieriai“, jiems pralaužti varžovų gynybos nepavyko. Tuo tarpu „kanarėlės“ dėmesį skyrė kontratakoms ir vos pasitaikius progai svečiai stengėsi užklupti šeimininkus gynyboje nepasiruošusius.

Pirmasis šių rungtynių įvartis buvo įmuštas tik antroje rungtynių pusėje. Po standartinės situacijos tiksliu smūgiu galva kamuolį į varžovų komandos vartus nukreipė „Norwich“ vidurio gynėjas Michaelas Turneris.

Po praleisto įvarčio „Arsenal“ komandos strategas A.Wengeras atliko keitimus ir stiprino puolimą, kurie, susitikimo pabaigoje, pasiteisino.

85 minutę teisėjo paskirtą vienuolikos metrų baudinį tiksliai realizavo Londono komandos saugas Mikelis Arteta, todėl rungtynėse buvo atstatyta pusiausvyra ir rezultatas tapo 1-1.

Dar po kelių minučių pirmą kartą šiame susitikime šeimininkus į priekį išvedė puolėjas Olivieras Giroudas. Prancūzas pasistengė, kad priešininkų komandos vidurio gynėjas Sebastienas Bassongas pasiųstų kamuolį į savus vartus.

Atsitiesti bandžiusi „Norwich City“ ekipa visiškai pamiršo gynybą ir pirmąją pridėtą antrojo kėlinio minutę dar vieną įvartį „Arsenal“ klubui pridėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Lukašas Podolskis. Vokiečio įvartis buvo paskutinis, todėl „kanonieriai“ šventė pergalę 3-1.

Po šios pergalės Londono ekipa turnyrinėje lentelėje aplenkė kitus sostinės klubus „Chelsea“ ir „Tottenham“, bet „mėlynieji“ yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Rezultatai: „Arsenal“ 3 – 1 „Norwich City“ 56‘ [0 – 1] Michael Turner 85‘ [1 – 1] Mikel Arteta (11 m)“ 88‘ [2 – 1] Sebastien Bassong (į savus vartus) 90‘ [3 – 1] Lukas Podolski