0

Antradienio vakarą startavo pirmosios UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio kovos. Atkaklios ir intriguojančios rungtynės vyko Prancūzijoje. Savo žiūrovų akivaizdoje žaidę Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkai susitikimo pabaigoje pelnė įvartį ir lygiosiomis 2-2 sužaidė su favorite laikyta „Barcelona“.

Nors mačo pradžioje kamuolį ilgiau kontroliavo svečiai, pirmąjį pavojingą išpuolį surengė PSG ekipa. Varžovų baudos aikštelėję Gerardą Pique pergudravęs Ezequielis Lavezzi atliko smūgį, po kurio kamuolys atsimušė nuo virpsto.

Galiausiai 38 minutę įvartį šiame susitikime įmušė „Barcelona“. Nesustabdomai Ispanijoje rungtyniaujantis Lionelis Messi pasižymėjo po tikslaus Dani Alveso perdavimo ir išvedė savo komandą į priekį. Antroje rungtynių pusėje treneris Carlo Ancelotti stiprino savo komandos puolimą, todėl vis dažniau varžovų aikštės pusėje apsilankydavo ir „Saint-Germain“ klubo futbolininkai.

79 minutę šiame susitikime rezultatas tapo lygus. Tikslų smūgį į Victoro Valdeso vartus atlikęs PSG atakų lyderis Zlatanas Ibrahimovičius atgaivino šeimininkų viltį rungtynėse iškovoti pergalę.

Dar po dešimties minučių į PSG klubo vartus buvo paskirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį tiksliai realizavo Xavi Hernandezas. Kadangi po pirmojo kėlinio dėl traumos tęsti rungtynių nebegalėjo L.Messi, baudinį realizavo patyręs katalonų komandos saugas.

„Barcelona“ gerbėjų nusivylimui ir „Saint-Germain“ ekipos aistruolių džiaugsmui, per pridėtą rungtynių laiką dar kartą rezultatą šiame susitikime išlygino Blaise‘as Matuidi, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko Z.Ibrahimovičius.

Per likusias minutes rezultatas nepakito, todėl jau po savaitės komandos dar kartą susitiks Ispanijoje, Barselonos miesto „Camp Nou“ stadione.

Rezultatas

PSG – „Barcelona“ 2:2

18' G. Piqué (geltonoji kortelė)

38' [0 - 1] L. Messi

62' J. Alba (geltonoji kortelė)

65' B. Matuidi (geltonoji kortelė)

68' D. Beckham (geltonoji kortelė)

75' J. Mascherano (geltonoji kortelė)

80' [1 - 1] Z. Ibrahimovičius

85' D. Alvesas (geltonoji kortelė)

87' Z. Ibrahimovičius (geltonoji kortelė)

89' S. Sirigu (geltonoji kortelė)

90' [1 - 2] X. Hernandezas (iš 11 metrų baudinio)

90' [2 - 2] B. Matuidi

Startinės sudėtys:

PSG: Salvatore Sirigu, Christophe Jallet, Alex, Thiago Silva, Maxwell, Davidas Beckhamas, Blaise Matuidi, Lucas Moura, Ezequiel Lavezzi, Ivan Pastore, Zlatan Ibrahimovič.

FC „Barcelona“: Victor Valdes, Dani Alves, Gerard Pique, Javier Mascherano, Jordi Alba, Sergio Busquets, Xavi, Andres Iniesta, David Villa, Alexis Sanchez, Lionel Messi.