Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybių Pietryčių pogrupio lyderio poziciją prarado šeštąją vietą Rytų konferencijoje užimantis Dariaus Songailos Vašingtono "Wizards" (38 pergalės ir 33 pralaimėjimai) klubas, penktadienį namuose po pratęsimo 118:123 (26:31, 28:26, 25:20, 30:32, 9:14) turėjęs pripažinti Atlanto pogrupio lyderių Toronto "Raptors" (40/32) krepšininkų pranašumą.

Lietuvis arenos šeimininkams pelnė 12 taškų, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą bei surinko 4 pražangas.

Per 23 žaidimo minutes D. Songaila pataikė 5 dvitaškius iš 7 bei realizavo abu baudų metimus.

34 taškus į svečių krepšį įmetė Gilbertas Arenas, 19 - DeShawnas Stevensonas (10 sugriebtų kamuolių), 17 - Caronas Butleris, 16 - Antawnas Jamisonas (10 atkovotų kamuolių).

Toronto komandoje, kuri Rytų konferencijoje tarp penkiolikos klubų yra trečia, sėkmingiausiai žaidė Chrisas Boshas (37 tšk.), T.J. Fordas (23 tšk.), Juanas Dixonas (17 tšk.), Joey Grahamas (16 tšk.) ir Anthony Parkeris (13 taškų).

Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!