Antrąją pergalę I divizione iškovojo iš vienvaldžiu šešių pajėgiausių komandų turnyro lyderiu tapo nugalėtojo titulą ginantis Vilniaus "Lietuvos rytas", namuose po sėkmingos antros rungtynių pusės 93:70 (21:20, 17:20, 28:17, 27:13) sutriuškinęs "Šiaulių" krepšininkus.
Po 14 taškų nugalėtojams pelnė Andrius Šležas ir Marijonas Petravičius, 13 - Matthew Nielsenas, 12 - Mindaugas Lukauskis.
"Šiaulių" ekipoje išsiskyrė Arvydas Čepulis, įmetęs 16 taškų, bei po 11 taškų pelnę Artūras Masiulis ir Tadas Klimavičius.
Trečiojoje Lietuvos ir Latvijos klubu akistatoje Kauno "Žalgiris" savo žiūrovų akivaizdoje tik dviejų taškų skirtumu - 91:89 (23:14, 28:21, 19:22, 21:32) įveikė Ramūno Butauto treniruojamą Rygos ASK penketuką, nors dar trečiojo kėlinio 8-ą minutę pirmavo net 20 taškų skirtumu - 66:46. Tai buvo ir trečioji Lietuvos ekipų pergalė prieš latvius I divizione.
Iškovoję jau 13-ąją pergalę šio sezono lygos varžybose "Žalgirio" krepšininkai lieka vieninteliai lygos pirmenybėse nepatyrę pralaimėjimo kartėlio.
22 taškus šeimininkams pelnė Marcelo Machado, 18 - Jonas Mačiulis, 12 - Tanoka Beardas (atkovojo 10 kamuolių), po 10 - Paulius Jankūnas ir Hanno Mottola.
Svečių ekipoje sėkmingiausiai žaidė Curtis Millage`as (32 tšk.), Sandis Valteris (22 tšk.), Raitis Grafas (15 tšk.) ir Aaronas Jordanas Bramlettas (11 taškų ir 10 atkovotų kamuolių).
Trejos rungtynės sužaistos ir II divizione, kuriame pirmąsias pergales iškovojo "Panevėžio", Valmieros "Lačplėša Alus" ir Tartu "Rock" krepšininkai: "Panevėžys" - Kauno "Atletas" 87:70 (24:8, 18:23, 16:23, 29:16), Valmieros "Lačplėša Alus" - Vilniaus "Sakalai" 88:80 (19:17, 24:19, 25:18, 20:26), Tartu "Rock" - Kėdainių "Nevėžis" 83:74 (23:22, 24:13, 20:19, 16:20).
Dar dvi II diviziono ekipos - Talino "Kalev/Cramo" ir Klaipėdos "Neptūnas" - antrojo etapo varžybas pradės sekmadienį Estijos sostinėje.