0

Trečiadienį buvo sužaisti aštuoni antrojo UEFA Čempionų lygos turo mačai.

Savo aikštėje žaidusius „Manchester City“ žaidėjus nuo pralaimėjimo mače prieš Dortmundo „Borussia“ gelbėjo tik neįtikėtinas vartininko Joe Harto žaidimas ir rungtynių pabaigoje skirtas 11 metrų baudinys. Mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Porto“ savo žiūrovų akivaizdoje minimaliu skirtumu 1:0 įveikė žvaigždėtąjį Paryžiaus „St. Germain“. Vienintelį rungtynių įvartį 85 mačo minutę pelnė saugas Jamesas Rodriguezas

Sankt Peterburgo „Zenit“ ir „Milan“ akistata baigėsi italų pergale rezultatu 2:3. Išvykoje rungtyniavę Massimiliano Allegri auklėtiniai po pirmo kėlinio pirmavo 2:0, tačiau puolėjo Hulko vedami rusai rezultatą išlygino. Tik pačioje rungtynių pabaigoje „Zenit“ gynėjas Tomas Hubocanas netyčia įsimušė įvartį į savo vartus.

Tuo tarpu Madrido „Real“ 4:1 nušlavė savo aikštėje žaidusius Olandijos čempionus Amsterdamo „Ajax“. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo bei kartą pasižymėjo puolėjas Karimas Benzema.

Kitame mače vėlyvi puolėjo Lukaso Podolski ir Aarono Ramsey įvarčiai atnešė Londono „Arsenal“ pergalę prieš Pirėjo „Olympiakos“. Rungtynės baigėsi rezultatu 3:1.

Antrojo UEFA Čempionų lygos turo rezultatai:

„Manchester City“ 1 - 1 Dortmundo „Borussia“

61' [0 - 1] M. Reus

90' [1 - 1] M. Balotelli (11 m. baudinys)

„Porto“ 1 - 0 Paryžiaus „St. Germain“

83' [1 - 0] J. Rodriguezas

Amsterdamo „Ajax“ 1 - 4 Madrido „Real“

42' [0 - 1] C. Ronaldo

48' [0 - 2] K. Benzema

56' [1 - 2] N. Moisander

79' [1 - 3] C. Ronaldo

81' [1 - 4] C. Ronaldo

Gelzenkircheno „Schalke“ 2 - 2 „Montpellier“

13' [0 - 1] K.A. Fana

26' [1 - 1] J. Draxler

52' iš aikštės pašalintas G. Bocaly („Montpellier“)

53' [2 - 1] K.J. Huntelaar (11m.baudinys)

90' [2 - 2] S. Camara

Sankt Peterburgo „Zenit“ 2 - 3 „Milan“

13' [0 - 1] U. Emanuelson

16' [0 - 2] S.E. Shaarawy

45' [1 - 2] Hulk49' [2 - 2] R. Shirokov

75' [2 - 3] T. Hubocan (į savus vartus)

Londono „Arsenal“ 3 - 1 Pirėjo „Olympiakos“

42' [1 - 0] Gervinho

45' [1 - 1] K. Mitroglou

56' [2 - 1] L. Podolski

90+4' [3 - 1] A.Ramsey

„Anderlecht“ 0 - 3 „Malaga“

45' [0 - 1] Eliseu

56' [0 - 2] C. Kouyate Joaquin (11 m. baudinys)

64' [0 - 3] Eliseu

Kijevo „Dinamo“ 2 - 0 Zagrebo „Dinamo“

3' [1 - 0] O. Gusev

33' [2 - 0] J. Pivaric (į savus vartus)