0
TV3

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos aštuonerios IV turo rungtynės.

Triuškinančias pergales iškovojo „Manchester United“ ir Londono „Arsenal“ ekipos, kurios rezultatais 4:0 ir 6:1 įveikė atitinkamai „Wigan Athletic“ ir „Southampton“ komandas.

Prie įtikinamos „Arsenal“ pergalės dviem įvarčiais į savus vartus „prisidėjo“ „Southampton“ žaidėjai J.Hooiveldas ir N.Clyne`as. Du įvarčius „kanonierių“ gretose pelnė Gervinho, po vieną pridėjo Lukasas Podolskis ir Theo Walcottas.

Londono derbyje „Queens Park Rangers“ pasipriešinimo nesugebėjo palaužti vienvaldis čempionato lyderis „Chelsea“. Atkaklioje dvikovoje įvarčių pelnyta nebuvo ir komandos išsiskyrė taikiai 0:0.

Savo taškų kraičio ženkliai nepadidino ir čempionai „Manchester City“ futbolininkai: išvykoje Roberto Mancini auklėtiniai nesugebėjo įveikti „Stoke City“ futbolininkų, kuriuos į priekį 15 minutę išvedė Peteris Crouchas. Nors vėliau, 35 minutę, ispanas Javi Garcia atstatė „status-quo“, antrajame kėlinyje abi varžovės kentė „įvarčių badą“ ir rezultato nesugebėjo persverti savo naudai - 1:1.

Rezultatai:

„Norwich City“ 0 - 0 „West Ham United“

„Arsenal“ 6 - 1 „Southampton“

• 11' [1 - 0] J. Hooiveld (į savus vartus)

• 31' [2 - 0] L. Podolski

• 35' [3 - 0] Gervinho

• 38' [4 - 0] N. Clyne (į savus vartus)

• 45' [4 - 1] D. Fox

• 71' [5 - 1] Gervinho

• 88' [6 - 1] T. Walcott

„Aston Villa“ 2 - 0 „Swansea City“

• 16' [1 - 0] M. Lowton

• 88' [2 - 0] C. Benteke

„Fulham“ 3 - 0 „West Bromwich Albion“

• 32' [1 - 0] D. Berbatov

• 45' [2 - 0] D. Berbatov (iš 11m. baudinio)

• 89' [3 - 0] S. Sidwell

„Manchester United“ 4 - 0 „Wigan Athletic“

• 6' J. Hernandez (neįmušė 11m. baudinio.)

• 51' [1 - 0] P. Scholes

• 63' [2 - 0] J. Hernandez

• 66' [3 - 0] A. Büttner

• 82' [4 - 0] N. Powell

„Queens Park Rangers“ 0 - 0 „Chelsea“

„Stoke City“ 1 - 1 „Manchester City“

• 15' [1 - 0] P. Crouch

• 35' [1 - 1] J. Garcia