0
TV3

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos šešios trečiojo turo rungtynės.

Antrą pergalę per tris turus iškovojo Londono „West Ham United“ ekipa, namuose triuškinančiu rezultatu 3-0 įveikusi Londono „Fulham“ vyrus.

Visą darbą „plaktukai“ padarė dar pirmajame kėlinyje: vos 2-ąją mačo minutę po Ricardo Vaz Te perdavimo pasižymėjo vienas „West Ham United“ lyderių Kevinas Nolanas, o 29 ir 41 minutėmis persvarą įtvirtino Winstonas Reidas ir Matthew Tayloras.

Antrajame kėlinyje, kuriame komandų žaidimas išsilygino, įvarčių pelnyta nebuvo, o persvarą išsaugojęs „West Ham United“ savo sąskaitą papildė 3 taškais.

„West Ham United“ 3 - 0 „Fulham“

• 2' [1 - 0] K. Nolan

• 29' [2 - 0] W. Reid

• 41' [3 - 0] M. Taylor

Ir toliau „buksuoja“ Andre Villas-Boaso vedama Londono „Tottenham Hotspur“ vienuolikė. Savo aikštėje rungtyniavę „Tottenham“ pirmieji išsiveržė į priekį - 69 minutę, po Jermaino Defoe perdavimo tiksliai smūgiavo Moussa Dembele. Tačiau persvaros šeimininkams išlaikyti nepavyko - 85 minutę „Norwich City“ saugas Robertas Snodgrassas išlygino rezultatą ir iš „Tottenham“ atėmė galimybę pasidžiaugti pirmąja pergale. Negana to, mačo pabaigoje už grubų žaidimą raudona kortele buvo nubaustas „Tottenham“ saugas Tomas Huddlestone`as.

Per tris turus abi komandos iškovojo tik po antrąjį tašką.

„Tottenham Hotspur“ 1 - 1 „Norwich City“

• 69' [1 - 0] M. Dembélé

• 85' [1 - 1] R. Snodgrass

• 89' T. Huddlestone raudona kortelė

Kiti rezultatai:

„Swansea City“ 2 - 2 „Sunderland“

• 24' C. Gardner

• 40' [0 - 1] S. Fletcher

• 45' [0 - 2] S. Fletcher

• 45' [1 - 2] W. Routledge

• 66' [2 - 2] Michu

• 71' Chico raudona kortelė

„West Bromwich Albion“ 2 - 0 „Everton“

• 66' [1 - 0] S. Long

• 83' [2 - 0] G. McAuley

Wigan Athletic 2 - 2 “Stoke City"

• 5' [1 - 0] S. Maloney (iš 11m. baudinio)

• 40' [1 - 1] J. Walters (iš 11m. baudinio)

• 49' [2 - 1] F.D. Santo

• 76' [2 - 2] P. Crouch