Ukrainos nacionalinės komandos žaidėjų žmonos Jevgenija Selezniova, Jevgenija Konoplianki ir Olega Guseva artėjant Europos futbolo čempionatui nusprendė apsinuoginti vyrų žurnalo fotosesijoje.

Dėl Ukrainos rinktinės pergalės EURO 2012 turnyre drabučius nusimetusios moterys kreipėsi į savo mylimuosius tokiu šūkiu: „Be medalių negrįžkite!“

„Atvirai kalbant, galvojau, kad Ženia bus kategoriškai prieš tokią fotosesiją. Tačiau jis ramiai išklausė, pernelyg nepasidžiaugė, bet ir nenuliūdo. Tik pasakė: “Daryk, ką nori", - kalbėjo J. Selezniova.

Jaunimo žurnalo „Maxim“ interviu moterys pasakojo savo lūkesčius, atskleidė savo mylimųjų pravardes ir savo mintis apie futbolą.

„Sprendžiant iš jaudulio, kaip mes su sūnumi sekame Ukrainos čempionate, sunku net įsivaizduoti, kas bus vasarą. Reikės raminančių vaistų prieš rungtynes Ukraina - Švedija“, - savo įspūdžiais dalijosi O. Guseva.

Priminsime, kad tai ne pirmas kartas, kai futbolininkų žmonos ir draugės dalyvauja panašiose fotosesijos. 2004 metų vasarą prieš foto objektyvus drabužius nusimetė drąsiausios Rusijos rinktinės žaidėjų antrosios pusės.

Fotosesiją rasite paspaudę čia.


Rašyti komentarą...
u
ubi
2012-05-23 12:29:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
jėė, tegu tokiais žygiais skatina atvykti užsieniečius paseksturistauti į Ukrainą. Ten gi Europos Živ židinys. Reik pasidalinti imuno deficito virusu :DDDD
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų