0

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose varžybose reguliariojo sezono nugalėtojas Čikagos „Bulls“ klubas komplikuoja savo padėtį. „Bulls“ Rytų konferencijos ketvirtfinalyje svečiuose 74:79 (20:19, 19:21, 21:11, 14:28) nusileido Filadelfijos „76ers“ krepšininkams.

Serijoje iki keturių pergalių priekyje jau „76ers“ - 2:1.

Čikagos ekipa lemiamoje sezono dalyje priversta žaisti be savo lyderio Derricko Rose'o, bet dar labiau nuotaiką apkartino ir kito svarbaus krepšininko Joakimo Noah trauma. „Centras“ trečiajame kėlinyje stipriai patempė čiurną ir nors ir grįžo į aikštę ketvirtajame kėlinuke, rungtyniavo šlubuodamas.

Beje, ketvirtojo ketvirčio pradžioje „Bulls“ dar pirmavo 14 taškų skirtumu (67:53), bet jo išlaikyti nesugebėjo.

Nugalėtojams Spenceris Hawesas (9 atk. kam.) pelnė 21, Jrue Holiday (6 rez. perd.) - 17, Evanas Turneris (9 atk. kam.) - 16, Lou Williamsas - 14 taškų.

Carlosas Boozeris (10 atk. kam.) pralaimėjusiems surinko 18, Richardas Hamiltonas (7 rez. perd.) - 17, J.Noah ir Johnas Lucasas - po 12 taškų.