Paaiškėjo dvi iš keturių NKL finalinio ketverto dalyvių. Šeštadienį Vilniaus „Statyba“ antrą kartą iš eilės įveikė NKL reguliaraus sezono nugalėtojus Radviliškio „Radviliškį – Juodelius“, o Kauno „LKKA – Atleto“ krepšininkai iš ketvirtfinalio eliminavo Vilniaus „Š. Marčiulionio krepšinio akademiją“, teigiama pranešime spaudai.

Stipriausiai reguliaraus NKL sezono komandai Radviliškio „Radviliškiui – Juodeliams“ sezonas baigėsi anksčiau nei tikėjosi komandos gerbėjai. Ketvirtfinalyje pergalės skonio nepatyrusi aukštaičių komanda šeštadienį antrą kartą nusileido Vilniaus „Statybai“. Šį kartą – išvykoje dešimties taškų skirtumu. Lemiamą persvarą šeimininkai įgijo ketvirtojo kėlinio viduryje ir išlaikę ją iki finalinės sirenos iškovojo pergalę rezultatu 75:65.

Kauno „LKKA-Atleto“ krepšininkai antrą kartą įveikė Vilniaus „Š. Marčiulionio krepšinio akademiją“. Šįkart

Edo Nickaus auklėtiniai po atkaklios kovos vilniečius nugalėjo išvykoje. Likus žaisti pusantros minutės vilniečiai pirmavo 92:90, tačiau LKKA studentai surengė spurtą 6:0 ir iškovojo pergalę 96:92.

Joniškio „Delikateso“ krepšininkai namuose išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą prieš Klaipėdos „Naftą – Universitetą“ ir pratęsė kovą ketvirtfinalyje. Laimėję visus keturis kėlinukus joniškiečiai įtikinamai 73:60 nugalėjo uostamiesčio atstovus ir išlygino serijos rezultatą 1-1. Trečiosios, lemiamos, rungtynės bus žaidžiamos Klaipėdoje.

Kauno „Žalgirio - Sabonio krepšinio centro“ auklėtiniai namų arenoje atsirevanšavo Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkams. Po nesėkmės Marijampolėje neturėję kur trauktis Tomo Masiulio treniruojami jaunieji žalgiriečiai svečius iš suvalkijos įveikė rezultatu 75:69. Serijoje iki dviejų pergalių rezultatas tapo lygus 1-1.

Pusfinalyje Marijampolės „Sūduvos“ – Kauno „Žalgirio - Sabonio krepšinio centro“ poros nugalėtojai susitiks su Vilniaus „Statyba“, Kauno „LKKA – Atleto“ varžovas paaiškės po Klaipėdos „Naftos – Universiteto“ – Joniškio „Delikateso“ trečiųjų rungtynių.

Visi rezultatai:

Vilniaus „Š. Marčiulionio krepšinio akademija“ - Kauno „LKKA - Atletas“ 96:92 („Š. Marčiulionio krepšinio akademija: M. Pociukonis – 20 tšk., 7 rez. perd., E. Mockevičius – 20 tšk., 17 atk. kam., N. Varnelis – 16 tšk.; „LKKA-Atletas“: V. Sragauskis – 24 tšk., Š. Vingelis – 19 tšk., T. Urbonas – 14 tšk., D. Gricius – 13 tšk.)

Kauno „Žalgiris - Sabonio krepšinio centras“ – Marijampolės „Sūduva“ 75:69 („Žalgiris - Sabonio krepšinio centras“: V. Kariniauskas – 24 tšk., 9 atk. kam., T. Jogėla – 15 tšk., M. Grigonis – 13 tšk.; „Sūduva“: Ž. Kuklierius – 23 tšk., M. Kalvelis – 13 tšk.)

Vilniaus „Statyba“ – Radviliškio „Radviliškis - Juodeliai“ 75:65 („Statyba“: O. Varanauskas 23 tšk., 6 rez. perd., V. Lukša – 16 tšk., D. Tarvydas – 9 tšk.,; „Radviliškis - Juodeliai“: T. Rakauskas – 22 tšk., 6 kl., A. Mineikis – 17 tšk., J. Ramanauskas – 13 tšk.)

Joniškio „Delikatesas“- Klaipėdos „Nafta – Universitetas“ 73:60 (Joniškio „Delikatesas“: V. Užkuraitis – 16 tšk., A. Kvedaravičius – 15 tšk., T. Šležas – 14 tšk., 16 atk. kam.; „Nafta - Universitetas“: J. Kazakauskas – 22 tšk., 17 atk. kam., V. Chodosovskis ir M. Kumpys - po 10 tšk.)