0

Apmaudžią nesėkmę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse patyrė Lino Kleizos atstovaujama Toronto „Raptors“ ekipa (16/33), išvykoje 101:102 (30:20, 25:30, 18:21, 21:23, 7:8) po pratęsimo nusileidusi absoliučiai lygos lyderei Čikagos „Bulls“ komandai (40/10).

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus žaisti 32 sek. „Raptors“ turėjo daug progų persverti rezultatą ir išplėšti pergalę (94:94), tačiau tiek Jameso Johnsono, tiek Gary Forbeso ir Andrea Bargnanio metimai skriejo pro šalį. Už progų neišnaudojimą „Raptors“ buvo nubausti pratęsimo metu. Kai po labai netaiklaus C.J.Watsono metimo atrodė, kad svečiai išplėš pergalę (101:100), lyg iš niekur po krepšiu atsirado Luolas Dengas, kaip tik su sirena spėjęs išleisti kamuolį iš rankų, pataisyti labai netaiklų komandos draugo metimą bei išplėšti pergalę - 102:101.

L.Kleiza pralaimėjusiems per 18 minučių pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 1 bei prasižengė 4 kartus.

Jose Calderonas (10 rez. perd.) ir J.Johnsonas (8 atk. kam.) pridėjo po 20, A.Bargnani - 17, G.Forbesas (13 atk. kam.) - 12, Amiras Johnsonas (8 atk. kam.) - 10 taškų.

Nugalėtojams Carlosas Boozeris (10 atk. kam.) surinko 24, L.Dengas (10 atk. kam.) ir C.J.Watsonas - po 23, Omeras Asikas - 10 taškų.

Didžiausia „Bulls“ žvaigždė Derrickas Rose'as dėl traumos vis dar negalėjo padėti komandai.