Dramatišką pergalę Eurolygos ketvirtfinalio serijos antrosiose rungtynėse iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ klubas, kuris svečiuose po pratęsimo 94:92 (20:24, 21;19, 20:15, 22:25, 11:9) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ ekipą su Šarūnu Jasikevičiumi.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus - 1:1.

Lemiamame ketvirtyje sužaidus dvi minutes svečių pranašumas šoktelėjo iki dešimties taškų (78:68), tačiau po Š.Jasikevičiaus tritaškio bei Romaino Sato baudų metimų likus žaisti tris minutes „Panathinaikos“ deficitas sumažėjo iki minimumo - 75:76. Prasidėjus paskutinei minutei Dimitris Diamantidis dvitaškiu atstatė pusiausvyrą (81:81), o lemiamas Keitho Langfordo tritaškis buvo atliktas po laiko, todėl komandoms teko žaisti pratęsimą.

Prasidėjus paskutinei pratęsimo minutei rezultatas vėl buvo lygus (90:90), bet Davidas Blu tolimu metimu sugrąžino minimalų pranašumą Izraelio komandai - 93:92. Po K.Langfordo baudos metimo rezultatą galėjo išlyginti Š.Jasikevičius, tačiau lemiamas lietuvio metimas tikslo nepasiekė.

31 minutę aikštelėje praleidęs Š.Jasikevičius pelnė 15 (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 3/5, baudos 2/2) taškų, atkovojo vieną bei perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei 2 sykius pažeidė taisykles.

„Panathinaikos“: K.Kaimakoglu 20, M.Batiste'as 16 (9 atk. kam.), Š.Jasikevičius 15, D.Diamantidis ir K.Tsartsaris - po 12.

„Maccabi“: K.Langfordas 17, D.Blu 16, D.Smithas ir Y.Ohayonas - po 15, R.Hendrixas 9.